0

تماشای آنلاین مسابقات یو اف سی UFC

پخش زنده یو اف سی

سایت های متعددی هستند که مسابقات یو اف سی UFC را پخش می کنند. در این مطلب نگاهی داریم به تماشای آنلاین مسابقات یو اف سی UFC.

اسپورتس نوتس– پخش رایگان مسابقات یو اف سی UFC یکی از چالش های تمام طرفداران و مخاطبان این رشته است. در این مطلب به برخی از بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات یو اف سی UFC می پردازیم و ضمن معرفی، نحوه تماشای این مسابقات را نیز شرح می دهیم.

بهترین سایت های تماشای آنلاین مسابقات یو اف سی UFC

سایت های فراوانی برای پخش زنده مسابقات یو اف سی UFC وجود دارد ولی بسیاری از این سایت ها با اینترنت ایران سازگاری ندارند و سرعت بسیار بالایی برای پخش بی وقفه می خواهند. با این حال چند سایت هم وجود دارد که با سرعت معمولی نیز می توانید مسابقات را بدون دردسر و قطعی تماشا کنید. سایت استرایک اوت احتمالا بهترین سایتی است که در حال حاضر وجود دارد.

در این سایت شما به رشته های بسیاری از جمله مسابقات یو اف سی UFC دسترسی دارید و استرایک اوت سلیقه های متنوع و متفاوت را پوشش می دهد. کار با این سایت نسبتا راحت است و تنها کافی است که کمی حوصله به خرج دهید و صفحات اضافی را ببندید. از لینک زیر به سایت استرایک اوت می رسید.

تماشای آنلاین مسابقات یو اف سی UFC؛ سایت استرایک اوت
تماشای آنلاین مسابقات یو اف سی UFC؛ سایت استرایک اوت

یکی دیگر از سایت های رایگان پخش زنده مسابقات بوکس، سایت VIP Box است که شباهت بسیاری به استرایک اوت دارد. در این سایت نیز شما دسترسی راحت و آسانی به رشته های بسیار زیادی دارید. همانطور که ذکر شد، این سایت شباهت بسیاری به سایت قبلی دارد و نحوه کار کردن با آن نیز دقیقا شبیه استرایک اوت است.

جهت ورود به سایت VIP Box کلیک کنید

تماشای آنلاین مسابقات یو اف سی UFC؛ سایت VIP Box
تماشای آنلاین مسابقات یو اف سی UFC؛ سایت VIP Box

نحوه استفاده از سایت های پخش زنده ورزشی

کار با این سایت ها نسبتا آسان است. نحوه استفاده از هر دو سایت معرفی شده یکسان است و فرقی با یکدیگر ندارد. بعد از ورود به این سایت ها، با رشته های مختلفی مواجه می شوید که با لوگوهای متفاوت از هم قابل تشخیص هستند. روی گزینه UFC کلیک می کنید و وارد صفحه جدیدی می شوید.

گزینه UFC انتخاب شده است
گزینه UFC انتخاب شده است

بعد از اینکه وارد صفحه جدید شدید، مسابقات و برنامه های مختلف مرتبط با آن رشته را مشاهده می کنید. روی آن مسابقه ای که می خواهید کلیک کنید. بعد از کلیک، لینک های مختلفی از آن مسابقه نمایش داده می شود. پیشنهاد می شود برای اینکه بتوانید با اینترنت معمولی و سرعت متوسط مسابقات را تماشا کنید، لینک های غیر HD را انتخاب کنید.

بعد از کلیک روی مسابقه مورد نظر، لینک های مختلفی نمایش داده می شود
بعد از کلیک روی مسابقه مورد نظر، لینک های مختلفی نمایش داده می شود

بعد از انتخاب لینک، وارد صفحه جدیدی می شود. اینجا باید ابتدا علامت ضربدر را بزنید تا این امکان را داشته باشید که بازی را پلی کنید. بعد از آن، بازی برای شما لود می شود و می توانید بازی را به راحتی تماشا کنید.

باید روی علامت ضربدر بزنید تا بتوانید مسابقه را پلی کنید
باید روی علامت ضربدر بزنید تا بتوانید مسابقه را پلی کنید

توجه کنید که در تمام مراحل ذکر شده، باید روی صفحه اول یا همان تب اول بمانید. این سایت ها به محض کلیک، صفحات جدیدی را برای شما می آورند که نقش تبلیغ را دارند. پس حواس تان باشد که تب های اضافی را ببندید و از همان تب اول و صفحه نخست مراحل را پیش ببرید.

لینک پخش زنده مسابقات یو اف سی UFC

از لینک زیر به طور مستقیم به بخش یو اف سی UFC سایت استرایک اوت منتقل می شوید و می توانید مسابقات یو اف سی UFC را به راحتی تماشا کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *