0

کتاب روح بسکتبال

روح بسکتبال

کتاب روح بسکتبال یکی از آثار مهم ادبیات ورزشی آمریکا به قلم ایان تامسن است نشر گلگشت با ترجمه شهریار حکیمی، آن را در ایران منتشر کرده است.

کتاب روح بسکتبال درباره گذشته، حال و آینده احتمالی معتبرترین لیگ بسکتبال دنیا، یعنی لیگ NBA است. در این کتاب به نقش ستاره های گذشته و فعلی این لیگ اشاره می شود که چگونه NBA را از یک لیگ کوچک به یکی از مهم ترین و بزرگ ترین لیگ های ورزشی دنیا تبدیل کردند. در ادامه بیشتر با این کتاب آشنا می شویم.

معرفی کتاب روح بسکتبال

کتاب روح بسکتبال، روایتی جذاب و خواندنی از دنیای پرهیجان بسکتبال و لیگ NBA است. روح بسکتبال، همان کتابی است که شما را عاشق بسکتبال و معتبرترین لیگ این رشته می کند. ایان تامسن با تمرکز بر فصل تاریخی 2011-2010 لیگ NBA، شما را با گذشته و حال این لیگ آشنا می کند. روح بسکتبال، داستان بازیکنان، مربی ها و مدیرهایی است که به شیوه خود عاشق این ورزش هستند و تلاش می کنند تا از طریق آن، به اهدافی فراتر از بسکتبال برسند.

در این کتاب به تاریخ لیگ NBA و بازیکنانی همچون بیل راسل، کریم عبدالجبار، آیزیا تامس، لری برد، مجیک جانسن و مایکل جردن اشاره شده است. ستاره های نسل جدید و نام های جدیدتری همچون شکیل اونیل، درک نوویتسکی، تیم دانکن، پال پیرس، کوبی برایانت، کارملو انتونی، دوین وید و لبران جیمز نیز نقش پر رنگی در این کتاب ایفا می کنند.

ایان تامسن، مربیان، مدیران و دنیای متفاوت آن ها را نیز فراموش نکرده و به نقش افرادی همچون رد آئورباخ، پت رایلی، گرگ پاپوویچ و داک ریورز نیز اشاره دارد که هر کدام به روش خود، تاثیر بسزایی در بسکتبال و لیگ NBA گذاشته اند.

کتاب روح بسکتبال، روایتی جذاب و خواندنی از دنیای پرهیجان بسکتبال و لیگ NBA است
کتاب روح بسکتبال، روایتی جذاب و خواندنی از دنیای پرهیجان بسکتبال و لیگ NBA است

خرید کتاب روح بسکتبال

کتاب روح بسکتبال با ترجمه شهریار حکیمی را می توانید از سایت نشر گلگشت تهیه کنید. فراموش نکنید که این کتاب را با کد تخفیف «NBA» می توانید با 20 درصد تخفیف خریداری کنید.

برای خرید کتاب روح بسکتبال کلیک کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *