2

درباره ما

photo ۲۰۲۱ ۱۲ ۲۷ ۰۸ ۰۱ ۳۲

اسپورتس نوتس در تاریخ 15 اسفند 1396 به طور رسمی در پلتفرم تلگرام و به صورت یک کانال ساخته شد. در ابتدا هدف شهریار حکیمی از ساخت این کانال، نوشتن درباره ورزش های مورد علاقه او بود. فوتبال، بسکتبال و تنیس نقش پر رنگی در شروع این کانال داشت. با گذشت زمان و بیشتر شدن مخطب های کانال، تعدد ورزش های اصلی و فرعی کانال هم بیشتر شد. کم کم فوتبال آمریکایی و فرمول یک نیز به اصلی ترین مطالب کانال تبدیل شدند. بعد از مدتی، ورزش هایی همچون بیسبال، هاکی روی یخ، بوکس، هنرهای رزمی ترکیبی، گلف، اسنوکر و موتورسواری نیز در کانال اسپورتس نوتس کار شدند.

فعالیت های اسپورتس نوتس در سال 1400 بیشتر شد و پلتفرم های جدیدی همچون کلاب هاوس، اینستاگرام، توییتر و یوتیوب نیز میزبان مطالب اسپورتس نوتس شدند تا به این ترتیب خانواده اسپورتس نوتس بزرگ تر از همیشه شود. ساخت سایت، اصلی ترین اقدام جهت آشنا کردن مردم با ورزش های بیشتر و گسترش بینش و دید جدید در ورزش بود. این سایت یک آرشیو کامل از دنیای ورزش است که می توانید از تاریخچه و قوانین تا مسائل مختلف ورزش های متعددی را در آن پیدا و مطالعه کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. Jon Clark گفت:

  Hi,

  I hope you are doing well.

  I’m getting in touch to discuss the possibility of advertising on your website, sportsnotess.com. We have clientele in a range of sectors and work with a variety of different advertising formats, primarily article publications which would include a link to one of our client’s sites. If you also provide banner advertising or any other products on your site, we would be interested in discussing this with you as well

  Is this something that you offer? I would be very happy to discuss specifics with you.

  I look forward to hearing back from you.

  Kind Regards,

  1. Hi
   Please Send your requests to this Gmail address:
   shahriarhakimi@gmail.com