0

سایت های رایگان پخش زنده مسابقات ورزشی

سایت های رایگان پخش زنده مسابقات ورزشی

در این مطلب برخی از بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات ورزشی را به شما معرفی می کنیم.

اسپورتس نوتس– پخش زنده مسابقات ورزشی یکی از دغدغه های تمام طرفداران و مخاطبان ورزش است. در این مطلب به برخی از بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات ورزشی می پردازیم و ضمن معرفی، نحوه تماشای مسابقات ورزشی را شرح می دهیم.

بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات ورزشی

سایت های بسیاری برای پخش زنده مسابقات ورزشی وجود دارد ولی بسیاری از این سایت ها با اینترنت ایران سازگاری ندارند و سرعت بسیار بالایی برای پخش بی وقفه می خواهند. با این حال چند سایت هم وجود دارد که با سرعت معمولی نیز می توانید مسابقات را بدون دردسر و قطعی تماشا کنید. سایت استرایک اوت احتمالا بهترین سایتی است که در حال حاضر وجود دارد.

در این سایت شما به رشته های بسیاری دسترسی دارید و استرایک اوت سلیقه های متنوع و متفاوت را پوشش می دهد. کار با این سایت نسبتا راحت است و تنها کافی است که کمی حوصله به خرج دهید و صفحات اضافی را ببندید. از لینک زیر به سایت استرایک اوت می رسید.

بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات ورزشی؛ سایت استرایک اوت
بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات ورزشی؛ سایت استرایک اوت

یکی دیگر از سایت های رایگان پخش زنده مسابقات ورزشی، سایت VIP Box است که شباهت بسیاری به استرایک اوت دارد. در این سایت نیز شما دسترسی راحت و آسانی به رشته های بسیار زیادی دارید. همانطور که ذکر شد، این سایت شباهت بسیاری به سایت قبلی دارد و نحوه کار کردن با آن نیز دقیقا شبیه استرایک اوت است.

جهت ورود به سایت VIP Box کلیک کنید

بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات ورزشی؛ سایت VIP Box
بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات ورزشی؛ سایت VIP Box

نحوه استفاده از سایت های پخش زنده ورزشی

کار با این سایت ها نسبتا آسان است. نحوه استفاده از هر دو سایت معرفی شده یکسان است و فرقی با یکدیگر ندارد. بعد از ورود به این سایت ها، با رشته های مختلفی مواجه می شوید که با لوگوهای متفاوت از هم قابل تشخیص هستند. روی رشته مورد نظر کلیک می کنید و وارد صفحه جدیدی می شوید.

در اینجا به عنوان مثال رشته فوتبال (Soccer) انتخاب شده است
در اینجا به عنوان مثال رشته فوتبال (Soccer) انتخاب شده است

بعد از اینکه وارد صفحه جدید شدید، مسابقات و برنامه های مختلف مرتبط با آن رشته را مشاهده می کنید. روی آن مسابقه ای که می خواهید کلیک کنید. بعد از کلیک، لینک های مختلفی از آن مسابقه نمایش داده می شود. پیشنهاد می شود برای اینکه بتوانید با اینترنت معمولی و سرعت متوسط مسابقات را تماشا کنید، لینک های غیر HD را انتخاب کنید.

بعد از کلیک روی مسابقه مورد نظر، لینک های مختلفی نمایش داده می شود
بعد از کلیک روی مسابقه مورد نظر، لینک های مختلفی نمایش داده می شود

بعد از انتخاب لینک، وارد صفحه جدیدی می شود. اینجا باید ابتدا علامت ضربدر را بزنید تا این امکان را داشته باشید که بازی را پلی کنید. بعد از آن، بازی برای شما لود می شود و می توانید بازی را به راحتی تماشا کنید.

اینجا باید روی علامت ضربدر بزنید تا بتوانید مسابقه را پلی کنید
اینجا باید روی علامت ضربدر بزنید تا بتوانید مسابقه را پلی کنید

توجه کنید که در تمام مراحل ذکر شده، باید روی صفحه اول یا همان تب اول بمانید. این سایت ها به محض کلیک، صفحات جدیدی را برای شما می آورند که نقش تبلیغ را دارند. پس حواش تان باشد که تب های اضافی را ببندید و از همان تب اول و صفحه نخست مراحل را پیش ببرید.

لینک پخش زنده مسابقات ورزشی

در این بخش برای اینکه دسترسی آسان تری به لینک رشته های مختلف داشته باشید، لینک برخی از رشته های محبوب را برای شما در همینجا قرار می دهیم. روی رشته دلخواه خود کلیک کنید تا وارد سایت استراک اوت شوید.

لینک پخش زنده فوتبال

لینک پخش زنده بسکتبال و لیگ NBA

لینک پخش زنده تنیس

لینک پخش زنده فرمول یک

لینک پخش زنده فوتبال آمریکایی و لیگ NFL

لینک پخش زنده UFC

لینک پخش زنده پرو رسلینگ

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *