0

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

اسپورتس نوتس در اکثر شبکه های اجتماعی فعالیت دارد و می توانید به راحتی از مطالب مختلف ورزشی در پلتفرم های گوناگون استفاده کنید.

تلگرام اسپورتس نوتس پرمخاطب ترین پلتفرم این مجموعه است و البته سابقه بیشتری هم از سایر صفحات و کانال های اسپورتس نوتس دارد. از یادداشت های مختصر تا اخبار و مطالب مختلف را می توانید در تلگرام اسپورتس نوتس دنبال کنید.

تلگرام اسپورتس نوتس:

https://t.me/sportsnotess

رویکرد صفحه اینستاگرام اسپورتس نوتس متفاوت است. با توجه به بسته شدن صفحه نخست، در حال حاضر می توانید مطالب تصویری که شامل دانستی های مختلف ورزشی و البته آمار و ارقام مختلف می شود را در اینستاگرام اسپورتس نوتس پیدا کنید.

اینستاگرام اسپورتس نوتس:

https://www.instagram.com/sportsnotesss/

در توییتر می توانید توییت های ورزشی را بخوانید و همچنین از توییت های منتخب دیگران نیز بهره ببرید. شما هم می توانید توییت های خود را با ما به اشتراک بگذارید تا در این صفحه نمایش داده شوند.

توییتر اسپورتس نوتس:

https://twitter.com/sportsnotess?s=21

کانال یوتیوب اسپورتس نوتس جهت به اشتراک گذاشتن ویدیوهای اختصاصی و البته آموزش های بسیار مفید ساخته شده و با اینکه فعالیت در این پلتفرم کم است، اما ویدیوها سطح بسیار بالایی دارند و شما را با موضوع های مختلف آشنا می کند.

یوتیوب اسپورتس نوتس:

https://m.youtube.com/channel/UCDp6TEBQshL0_KnlAeEhssA

متفاوت ترین پلتفرم اسپورتس نوتس بدون شک کلاب هاوس است. شما می توانید به صورت زنده با شهریار حکیمی و سایر نویسنده های اسپورتس نوتس در تماس باشید و رویدادهای ورزشی را در کلاب اسپورتس تاک دنبال کنید.

کلاب هاوس اسپورتس تاک:

https://www.clubhouse.com/club/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA%D8%B3-%D8%AA%D8%A7%DA%A9-sports-talk

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *