0

آئودی از سال 2026 به فرمول یک می آید

آئودی

با تایید رسمی فرمول یک، تیم آئودی از سال 2026 به این مسابقات اضافه خواهد شد. نگاهی داریم به این موضوع و اخبار پیرامون آن.

از سال 2026 قرار است تغییرات مختلفی در موتورهای مورد استفاده در مسابقات فرمول یک اعمال شود و در همین راستا برخی از شرکت های مهم دنیای سرعت، ترغیب شده اند تا به فرمول یک ملحق شوند و چالش جدیدی را تجربه کنند. آئودی یکی از تیم هایی است که به طور رسمی قرار است وارد فرمول یک شود.

حضور آئودی در فرمول یک تایید شد

آئودى به طور رسمى اعلام كرد كه با تغيير نسل موتورهاى فرمول يک در سال 2026، به اين مسابقات خواهد آمد و به عنوان يكى از تيم ها رقابت مى كند. آئودى سابقه حضور در مسابقات اتومبيل رانى را دارد و قبلا در فرمول E حضور داشت. قرار است به زودى همكارى آئودى با يكى از تيم ها اعلام شود و طبق شايعه ها، آئودى با گروه ساوبر همكارى خواهد كرد و احتمالا جاى آلفا رومئو را مى گيرد. با حضور آئودى و قرارداد پورشه با ردبول، جمع تيم هاى آلمانى فرمول يک رو به افزايش است و به نظر مى رسد كه بايد منتظر جدال غول هاى آلمانى در فرمول يک نيز باشيم.

آئودى سابقه حضور در مسابقات اتومبيل رانى را دارد و قبلا در فرمول E حضور داشت
آئودى سابقه حضور در مسابقات اتومبيل رانى را دارد و قبلا در فرمول E حضور داشت

ورود تیم های جدید به فرمول یک

فرمول یک همواره از آمدن تیم های جدید و غول های خودروسازی استقبال کرده و در همین راستا می خواهد تا تیم های معتبری از سال 2026 که موتورهای این مسابقات تغییرات فراوانی می کنند، وارد این رقابت ها شوند. آئودی که حضورش را رسمی کرد و حالا باید منتظر پورشه بمانیم. پورشه تقریبا نیمی از سهام تیم ردبول را خریده و می خواهد تا از این طریق وارد فرمول یک شود. شایعه ورود پورشه به فرمول یک سال ها است که شنیده می شود اما به نظر می رسد که این شایعه این بار بسیار به واقعیت نزدیک است و این غول آلمانی را به زودی در فرمول یک خواهیم دید.

با تغییر قوانین فرمول یک، غول های آلمانی وارد این رقابت ها می شوند
با تغییر قوانین فرمول یک، غول های آلمانی وارد این رقابت ها می شوند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *