0

کراون جول 2023؛ شکست جان سینا و ادامه قهرمانی رومن رینز

رومن رینز

کراون جول 2023 در حالی به پایان رسید که رومن رینز همچنان به روند تاریخی قهرمانی خود در کمپانی WWE ادامه می دهد.

به گزارش اسپورتس نوتس، رویداد کراون جول امسال نیز در شهر ریاض عربستان برگزار شد. مچ کارت خوبی برای این رویداد تعیین شده بود و مسابقه های جذابی را شاهد بودیم. در ادامه نگاهی داریم به کراون جول 2023.

با کلیک، اینستاگرام اسپورتس نوتس را دنبال کنید
اینستاگرام اسپورتس نوتس

ادامه قهرمانی ست رالینز با برتری برابر درو مک اینتایر

شوی اصلی کراون جول 2023 با مسابقه ست رالینز برابر درو مک اینتایر شروع شد. مسابقه جذاب بود و شاهد صحنه های جالبی بودیم. در پایان اما ست رالینز با پین کردن درو مک اینتایر به قهرمانی خود در World Heavyweight ادامه داد. با این نتیجه باید کم کم منتظر هیل شدن شخصیت درو مک اینتایر باشیم.

لازم به ذکر است که در پایان این مسابقه، دیمین پریست برای کش کردن MITB وارد شد که سمی زین نیز از میان تماشاگران آمد و مانع او شد!

کراون جول 2023؛ ست رالینز همچنان قهرمان World Heavyweight باقی ماند
کراون جول 2023؛ ست رالینز همچنان قهرمان World Heavyweight باقی ماند

کراون جول 2023؛ آیا جان سینا بازنشسته می شود؟

جان سینا که این روزها به یاد گذشته در اکثر شوهای کمپانی WWE حاضر می شود، در دیداری که با توجه به شرایط قابل قبول و خوب تلقی می شود، برابر سولو سیکوا شکست خورد. بعد از مسابقه، تماشاگران حاضر در ریاض به تشویق جان سینا پرداختند و از رکورددار قهرمانی عنوان WWE تقدیر کردند.

حس می شد که جان سینا دیگر توان رقابت در کشتی حرفه ای را ندارد. او با چهره ای خسته از رینگ خارج شد و بعد از آن نیز در حساب اینستاگرام شخصی اش، عکسی از دیوید بکام در لباس پاریسن ژرمن منتشر کرد که اشاره ای به بازنشستگی دارد.

جان سینا در کراون جول 2023 نمایش قابل قبولی ارائه داد
جان سینا در کراون جول 2023 نمایش قابل قبولی ارائه داد

لوگن پال قهرمان جدید عنوان United States

لوگن پال نیز بار دیگر در یک شوی واقع در عربستان حاضر شد و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت. شایعه های بسیاری به گوش می رسید که او قهرمان جدید عنوان United States می شود و در پایان این شایعات به واقعیت تبدیل شد و لوگن پال با شکست ری میستریو، قهرمان شد. حالا باید منتظر استوری لاین جدید پال باشم.

با توجه به اینکه او حالا یکی از عناوین اصلی کمپانی WWE را در اختیار دارد، در چند هفته آینده احمالا او را بیشتر از قبل در شوهای مختلف خواهیم دید.

لوگن پال قهرمان جدید عنوان United States
لوگن پال قهرمان جدید عنوان United States

نمایش جذاب ال ای نایت و ادامه قهرمانی تاریخی رومن رینز

مسابقه اصلی رویداد کراون جول 2023 فراتر از حد انتظار بود. کمتر کسی انتظار مسابقه جذابی از رومن رینز و ال ای نایت داشت اما این دو بهترین مسابقه شب را به نمایش گذاشتند. ترکیب رجز خوانی های همیشگی رومن رینز با شور و حرارت ال ای نایت، جوی فوق العاده در ریاض به وجود آورد.

با اینکه همه می دانستند که ال ای نایت کسی نیست که به روند تاریخی رینز پایان دهد، اما مسابقه هیجان خوبی داشت و همه را راضی کرد. ال ای نایت در رویداد اصلی بی نقص ظاهر شد و رومن رینز نیز همچنان قهرمان بلامنازع WWE باقی ماند.

رومن رینز همچنان قهرمان بلامنازع WWE باقی ماند
رومن رینز همچنان قهرمان بلامنازع WWE باقی ماند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *