0

آخرین مسابقه احتمالی اج در WWE

آخرین مسابقه احتمالی اج در WWE

اج احتمالا برای آخرین بار در WWE کشتی گرفت. اسطوره 49 ساله و کانادایی پرو رسلینگ، شاید برای همیشه بازنشسته شود.

اج در تابستان 2022 از احتمال بازنشستگی اش خبر داده بود. او که به 50 سالگی نزدیک می شود، نمی خواهد بازنشستگی اش را به تعویق بیندازد و قصد خداحافظی از پرو رسلینگ را دارد. در همین راستا، او با شیمس مسابقه داد و احتمالی آخرین مسابقه اش در WWE و شاید دوران حرفه ای اش را تجربه کرد.

بازنشستگی احتمالی اج

در مسابقه اصلى اسمک داون 18 آگست 2023، اج در ديدارى جذاب، شيمس را شكست داد تا آخرين مسابقه احتمالى اش را با پيروزى تمام كند. اج بعد از مسابقه از طرفداران حاضر در تورنتو تشكر كرد و از اين گفت كه هنوز تصميم نهايى نگرفته ولى اين آخرين مسابقه او در تورنتو بود.

اج كه در آستانه 50 سالگى قرار دارد، 9 سال را به دليل مصدوميت از ناحيه گردن از دست داد و مجبور به بازنشستگى شد. اين مسابقه شايد آخرين جدال اج در رينگ پرو رسلينگ باشد.

دوران حرفه ای اج در WWE

آدام کوپلند، معروف به اج، در سال 1996 کشتی حرفه ای را شروع کرد. او در سال 1997 با WWF قرارداد بست. اج اولین بار در سال 1998 در یک مسابقه اصلی این کمپانی حاضر شد. رفته رفته اج به یکی از اصلی ترین شخصیت های کمپانی تبدیل شد. او در استوری لاین های زیادی حضور داشت و عناوین بسیاری هم کسب کرد.

اج 7 بار عنوان World Heavyweight را کسب کرد و 4 بار نیز قهرمان عنوان WWE شد. اج یکی از کشتی گیرهایی است که در کمپانی WWE گرند اسلم کرده و تمام عناوین ممکن را حداقل یکبار به دست آورده است. اولین مانی این د بنک تاریخ کمپانی را اج برنده شد. او سابقه پیروزی در مسابقاتی همچون رویال رامبل و کینگ آف د رینگ را نیز دارد.

اج بعد از بازنشستگی در سال 2011، یک سال بعد وارد تالار مشاهیر WWE هم شد. او بدون شک یکی از بهترین و پرافتخارترین کشتی گیرهای تاریخ پرو رسلینگ است.

اج تمام عناوین ممکن را در WWE به دست آورده است
اج بدون شک یکی از بهترین و پرافتخارترین کشتی گیرهای تاریخ پرو رسلینگ است

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید