0

کیلیان امباپه به رئال مادرید پیوست

کیلیان امباپه

کیلیان امباپه به رئال مادرید پیوست اما فعلا در حد غیر رسمی. طبق اخبار اکثر رسانه ها، انتقالی که در این چند سال بسیار سر و صدا کرد در آستانه رسمی شدن است و کیلیان امباپه به زودی راهی رئال مادرید خواهد شد.

به گزارش اسپورتس نوتس، می توان به صورت غیر رسمی اعلام کرد که کیلیان امباپه به رئال مادرید پیوست. مهاجم فرانسوی پاریسن ژرمن با رئال مادرید به توافق رسیده تا در تابستان 2024 راهی سانتیاگو برنابئو شود. با اینکه این خبر هنوز رسمی نشده اما اکثر رسانه ها همچون ESPN، آن را در شرف نهایی شدن می دانند.

غیر رسمی؛ کیلیان امباپه به رئال مادرید پیوست

بعد از کش و قوس های فراوان، به نظر می رسد که کیلیان امباپه به زودی راهی رئال مادرید خواهد شد. می توان حتی به صورت غیر رسمی ادعا کرد که کیلیان امباپه به رئال مادرید پیوست. چند سالی است که شایعه های پیوستن امباپه به رئال مادرید شنیده می شود و این شایعه ها در تابستان 2022 و سپس 2023 به اوج رسیدند اما درنهایت هر دوبار، امباپه در پاریسن ژرمن ماند و قرارداد خود را نیز تمدید کرد.

این بار اما داستان متفاوت است. قرارداد امباپه با پاریسن ژرمن در پایان فصل 2024-2023 تمام خواهد شد و او می تواند به طور آزاد راهی رئال مادرید شود. ESPN خبر داده که امباپه با رئال مادرید به توافق رسیده و تنها اعلام نهایی این قرارداد باقی مانده است. فابریتزیو رومانو نیز خبر داده که امباپه باید به شدت دستمزد خود را کم کند. با این حال رومانو اعلام کرده که هنوز چیزی قطعی نیست.

غیر رسمی؛ کیلیان امباپه به رئال مادرید پیوست
غیر رسمی؛ کیلیان امباپه به رئال مادرید پیوست

از آرزو تا واقعیت؛ انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید

تاریخ رئال مادرید همواره با بهترین بازیکنان دنیای فوتبال گره خورده است. رئال مادرید در تاریخ پرافتخار خود، همیشه به دنبال ستاره های روز فوتبال بوده و تقریبا در اکثر مواقع نیز توانسته ترکیب خود را با بهترین های دنیا پر کند. اگر دست روی دهه های گذشته بگذاریم، ثابت می شود که چگونه رئال مادرید به مقصد رویایی اکثر فوتبالیست ها تبدیل شد و چگونه این تیم توانست با جذب بهترین های دنیا، لقب کهکشانی ها را پیدا کند.

پوشیدن پیراهن سفید رئال مادرید، چیزی است که حتی کسب بهترین عناوین دنیای فوتبال هم نمی تواند شما را از آن دور نگه دارد و چه بسا بسیاری از بازیکنان مطرح دنیا، در مستطیل سبز به همه چیز رسیدند و سپس راهی مادرید شدند. به عنوان مثال، کریستیانو رونالدو با منچستریونایتد فاتح تمام عناوین باشگاهی شد اما در پایان، مسیر او نیز به سانتیاگو برنابئو ختم شد.

کیلیان امباپه هم استثنا نیست و او هم مانند بسیاری از بچه های عاشق فوتبال، با آرزوی بازی در رئال مادرید بزرگ شد. بر کسی پوشیده نیست که امباپه عاشق رئال مادرید بود و از اسطوره های این تیم مانند زین الدین زیدان و کریستیانو رونالدو به عنوان الگوهای خود یاد می کرد. وقتی جوان اول دنیای فوتبال باشید و تمایل به بازی برای کهکشانی ها داشته باشید، غول مادریدی نیز به سمت شما کشیده می شود!

کیلیان امباپه از کودکی طرفدار رئال مادرید بود
کیلیان امباپه از کودکی طرفدار رئال مادرید بود

داستان کیلیان امباپه و رئال مادرید از همان شروع درخشش ستاره جوان پدید آمد. هر چه قدر امباپه بیشتر می درخشید، طرفداران رئال مادرید نیز بیشتر انتظار حضور او در برنابئو را می کشیدند. به نظر می رسد که امباپه هم به عنوان چهره جدید فوتبال، مسیر ستاره های سابق را در پیش بگیرد و سرانجام پیراهن سفید مادریدی ها را بر تن کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *