0

قرارداد شگفت انگیز نیمار با الهلال عربستان

نیمار

نیمار، ستاره 31 ساله برزیلی، در انتقالی غافلگیرکننده به الهلال عربستان پیوست. نگاهی داریم به قرارداد شگفت انگیز نیمار با الهلال عربستان.

به گزارش اسپورتس نوتس، نیمار، ستاره سابق پاریسن ژرمن و بارسلونا، با انتقالی به ارزش 102 میلیون دلار، به الهلال عربستان پیوست. نیمار حالا جدیدترین ستاره لیگ حرفه ای عربستان است. در این مطلب نگاهی داریم به قرارداد شگفت انگیز نیمار با الهلال عربستان.

نیمار به الهلال عربستان پیوست

با تایید باشگاه پاریسن ژرمن، نیمار، ستاره 31 ساله این باشگاه، با قراردادی دو ساله به ارزش 102 میلیون دلار، به الهلال عربستان پیوست. دستمزد این بازیکن برزیلی برای دو فصل، 300 میلیون دلار تخمین زده شده که می تواند به 400 میلیون دلار نیز برسد. نیمار به جمع ستاره های پرشمار این تیم اضافه شد. قبل از او، بازیکنانی همچون سرگی میلینکوویچ ساویچ، روبن نوتس، مالکوم و کالیدو کولیبالی نیز به الهلال پیوسته بودند.

بندهای عجیب قرارداد نیمار با الهلال

شنیده ها حاکی از این است که بندهای شگفت انگیزی در قرارداد نیمار با الهلال عربستان وجود دارد. یک کاخ با پرسنل کامل در اختیار این بازیکن برزیلی قرار می گیرد. او به یک هواپیمای شخصی دسترسی خواهد داشت. به ازای هر برد الهلال، نیمار 80 هزار دلار علاوه بر دستمزد خود دریافت می کند. همچنین هر پست او در شبکه های اجتماعی که مرتبط با عربستان سعودی باشد نیز، 500 هزار دلار برای بازیکن جدید الهلال به ارمغان می آورد!

قرارداد شگفت انگیز نیمار با الهلال عربستان شامل بندهای عجیبی می شود
قرارداد شگفت انگیز نیمار با الهلال عربستان شامل بندهای عجیبی می شود

از کاندید توپ طلا تا بازی در عربستان در 31 سالگی

نیمار در سال 2013 به عنوان آینده دارترین بازیکن برزیلی به بارسلونا پیوست. دوران نیمار در بارسلونا خوب بود و او در این تیم، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را هم تجربه کرد. در سال 2017، نیمار با رقم 222 میلیون یورو که تا به امروز همچنان گران ترین انتقال تاریخ فوتبال است، به پاریسن ژرمن پیوست.

دوران نیمار در پاریسن ژرمن آنطور که انتظار می رفت نبود. علی رغم قهرمانی در لیگ 1 فرانسه، نیمار در پاریس هیچگاه نتوانست فاتح UCL شود. مصدومیت های سریالی و حواشی متعدد نیز به جایگاه او به عنوان فوتبالیست ضربه زد. اکنون نیمار که روزی از مدعی های توپ طلا به شمار می رفت، فوتبال اروپا را با افتخارات نسبتا کمی ترک می کند.

نیمار دراین مدت نتوانست برنده عناوین فردی مهمی مانند توپ طلا یا کفش طلا شود. او تنها دوبار در تیم منتخب سال قرار گرفت و ویترین افتخارات تیمی اش هم اصلا مطابق انتظار نبود!

نیمار نتوانست انتظارات را برآورده کند
نیمار نتوانست انتظارات را برآورده کند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *