0

دیمین لیلرد به میلواکی باکس ترید شد

دیمین لیلرد

دیمین لیلرد به میلواکی باکس ترید شد. نگاهی داریم به ترید فوق ستاره پورتلند تریل بلیزرز به میلواکی باکس.

به گزارش اسپورتس نوتس و به نقل از ESPN، دیمین لیلرد، فوق ستاره پورتلند تریل بلیزرز به میلواکی باکس ترید شد. در ادامه نگاهی داریم به این ترید بزرگ.

نقل و انتقالات NBA؛ دیمین لیلرد به میلواکی باکس ترید شد

بعد از ماه ها انتظار، سرانجام دیمین لیلرد ترید شد اما نه به آن مقصدی که انتظار می رفت. بعد از اینکه لیلرد درخواست ترید از پورتلند را داد، میامی هیت محتمل ترین گزینه بود و شنیده می شد که شخص لیلرد نیز تنها می خواهد تا برای هیت بازی کند. میامی هیت اما نتوانست شرایط دلخواه بلیزرز را فراهم کند.

تریدی که می توانست زودتر انجام بگیرد، به قدری طول کشید تا تیم های دیگر نیز فرصت کافی پیدا کردند تا برنامه ای برای ترید پوینت گارد درخشان بلیزرز پیدا کنند. سرانجام بمب خبری از راه رسید و دیمین لیلرد به میلواکی باکس ترید شد. هیت آخر هم نتوانست پیشنهاد مناسبی به بلیزرز ارائه دهد تا تریدی که ماه ها شایعه اش به گوش می رسید، به سمت جدیدی کشیده شود.

نقل و انتقالات NBA؛ دیمین لیلرد به میلواکی باکس ترید شد
نقل و انتقالات NBA؛ دیمین لیلرد به میلواکی باکس ترید شد

جزئیات ترید دیمین لیلرد به میلواکی باکس

ترید دیمین لیلرد به میلواکی باکس، تریدی سه تیمه است و فینیکس سانز نیز در این ترید نقش دارد. تيم هاى ميلواكى باكس، فينيكس سانز و پورتلند تريل بليزرز به توافق رسيدند تا طى تريدى سه تيمه، ديمين ليلرد به باكس تريد شود، يوسف نركيچ راهى فينيكس سانز شود و دى آندره ايتن به بليزرز برود.

  • جزئيات این ترید به شرح زیر است:
  • پورتلند تريل بليزرز: جرو هاليدى، دى آندره ايتن، تومانى كامرا، پيک راند اول درفت 2029 باكس و يک پيک سواپ باكس
  • فينيكس سانز: يوسف نركيچ، گريسن الن، نصير ليتل و كيان جانسن
  • ميلواكى باكس: ديمين ليلرد

برنده ها و بازنده های ترید دیمین لیلرد

در این ترید سه تیمه، نمی توان تیمی را بازنده خطاب کرد. میلواکی باکس ستاره های زیادی را از دست نداد. در نگاه اول عمق این تیم کم شد اما لیلرد بازیکنی است که قطعا ارزش این ترید را دارد و باکس نیز می تواند در ادامه به تقویت عمق خود بپردازد. بلیزرز دی آندره ایتن را به خدمت گرفت و حالا می تواند برای جرو هالیدی نیز مشتری پیدا کند تا در این زمینه نیز پیک درفت یا بازیکن جوان بیشتری به خدمت بگیرد.

فینیکس سانز هم به خوبی در این ترید مشارکت کرد. حالا دیگر خبری از قرارداد بلندمدت و گران دی آندره ایتن نیست و یوسف نرکیچ تا حد خوبی می تواند از سبد سانز محافظت کند. گریسن الن نیز رول پلیر قابل قبولی است. بازنده را باید در جای دیگری جستجو کرد. میامی هیت بدون شک بزرگ ترین بازنده این ترید است. هیت تمام تابستان خود را صرف ترید لیلرد کرد و آخر نتوانست او را جذب کند. پت رایلی باید سریع تر فکری به حال تیمش بکند!

میامی هیت بزرگ ترین بازنده ترید دیمین لیلرد به میلواکی باکس اس
میامی هیت بزرگ ترین بازنده ترید دیمین لیلرد به میلواکی باکس است

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *