0

بازگشت دوین د راک جانسن به WWE

دوین د راک جانسن

دوین جانسن یا همان د راک، بعد از مدت ها در یک شوی کمپانی WWE حاضر شد. نگاهی داریم به بازگشت دوین د راک جانسن به WWE.

به گزارش اسپورتس نوتس، دوین د راک جانسن بعد از مدت ها به WWE برگشت. در شوی 15 سپتامبر 2023 اسمک داون، د راک بازگشت غافلگیرکننده ای را داشت و سگمنت خاصی را هم اجرا کرد. د راک که شایعه مسابقه اش با رومن رینز مجددا بالا گرفته، روز شلوغی را سپری کرد و به همین بهانه، نگاهی داریم به بازگشت دوین د راک جانسن به WWE.

اسمک داون؛ بازگشت دوین د راک جانسن به WWE

در شوی 15 سپتامبر 2023 اسمک داون، چهره های زیادی حضور داشتند. جان سینا که در هفته های اخیر پای ثابت این شو بوده، پت مک افی هم در این رویداد حضور پیدا کرد و مهم ترین برگشت هم متعلق به دوین د راک جانسن بود. د راک بعد از مدت ها در یک شوی WWE حاضر شد و سگمنت خاصی هم داشت. او در کنار پت مک افی قرار گرفت و با آستین تیئری درگیر شد.

د راک حتی به یاد گذشته، سیگنیچر موو خودش را هم اجرا کرد و به تیئری People’s Elbow زد. پت مک افی نیز در ادامه حدکت دوین جانسن را تکرار کرد و همین فن را به نمایش گذاشت. در پشت صحنه شوی اسمک داون نیز د راک با جان سینا ملاقات کرد و صحنه جالبی به وجود آمد.

جان سینا و د راک بعد از مدت ها همدیگر را ملاقات کردند
جان سینا و د راک بعد از مدت ها همدیگر را ملاقات کردند

تقابل د راک با رومن رینز

دوین جانسن کمی قبل از شوی اسمک داون، به برنامه پت مک افی رفت و درباره تقابل با رومن رینز گفت. د راک به طور رسمی اعلام کرد که مسابقه او با رومن رینز در رسل مینیا 39 قرار بوده برگزار شود و تقریبا این مسابقه قطعی بوده است. با این حال پیدا نکردن استوری لاین مناسب، مانع برگزاری تقابل د راک با رومن رینز شد.

دوین جانسن اما تقابل لا رومن رینز را رد نکرد و از این گفت که برای رسل مینیا 40 که در فیلادلفیا برگزار می شود، آماده است و حاضر است که با رومن رینز مسابقه دهد. اکنون باید منتظر باشیم تا ببینیم که WWE برنامه ای برای این مسابقه در رسل مینیا دارد یا نه.

رینز د راک

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *