0

دریکس دو پلاسی قهرمان جدید میان وزن UFC

دریکس دو پلاسی

رویداد UFC 297 برگزار شد و در مبارزه اصلی آن، دریکس دو پلاسی به مصاف شاون استریکلند رفت. نگاهی داریم به مبارزه میان وزن.

اولین رویداد مهم سال 2024 سازمان UFC برگزار شد. UFC 297 در تورنتو کانادا برگزار شد و رویداد اصلی آن سر عنوان میان وزن بود. دریکس دو پلاسی و شاون استریکلند به مصاف هم رفتند که درنهایت دریکس دو پلاسی قهرمان جدید میان وزن UFC لقب گرفت. نگاهی داریم به این مبارزه.

رویداد UFC 297؛ دریکس دو پلاسی قهرمان جدید میان وزن UFC

در مبارزه اصلى رويداد UFC 297، دريكس دو پلاسى بعد از 5 راند، با راى 1-2 داورها موفق به شكست شاون استريكلند شد تا قهرمان جديد ميان وزن UFC لقب بگيرد. دو پلاسى كه تا به حال در دوران حرفه اى MMA خود بيشتر از سه راند مبارزه نكرده بود، در راند چهارم تسلط بالايى داشت و همين راند هم در پايان به كمكش آمد تا قهرمان شود. ركورد اين مبارز اهل آفريقاى جنوبى به 2-21 رسيد و استريكلند نيز ششمين شكست خود را تجربه كرد.

حالا مى توان انتظار مبارزه دو پلاسى با آدسانيا را داشت و شايد سرانجام اين مبارزه مورد انتظار رقم بخورد. این دو قرار بود چندی پیش به مصاف هم بروند که با مصدومیت دو پلاسی، مبارزه آن ها لغو شد. در اصل این مصدومیت دو پلاسی بود که به استریکلند شانس مبارزه با آدسانیا را داد و در ادامه نیز استریکلند توانست در UFC 293، آدسانیا را شکست دهد و قهرمان شود.

دریکس دو پلاسی قهرمان جدید میان وزن UFC؛ باید منتظر مبارزه او با آدسانیا باشیم؟
دریکس دو پلاسی قهرمان جدید میان وزن UFC؛ باید منتظر مبارزه او با آدسانیا باشیم؟

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *