0

شکست شوکه کننده اسرائیل آدسانیا در UFC 293

شاون استریکلند

اسرائیل آدسانیا، قهرمان میان وزن کمپانی UFC، نتوانست از عنوان خود دفاع کند و یکی از شوکه کننده ترین شکست های تاریخ این مسابقات را متحمل شد.

به گزارش اسپورتس نوتس، مسابقه اصلی رویداد UFC 293 متعلق به مبارزه میان وزن بود. در یک سمت اسرائیل آدسانیا، قهرمان این عنوان قرار داشت و در طرف دیگر، شاون استريكلند بود. اکثر پیشبینی ها از برد آدسانیا خبر می داد اما نتیجه چیز دیگری بود و همه غافلگیر شدند. نگاهی داریم به این مبارزه.

پیروزی شاون استریکلند برابر اسرائیل آدسانیا در یو اف سی 293

در مسابقه اصلى رويداد UFC 293، اسرائيل آدسانيا برابر شاون استريكلند قرار گرفت تا از عنوان ميان وزن خود دفاع كند. مسابقه اما اصلا آنطور كه آدسانيا انتظار داشت پيش نرفت و در راند اول، استريكلند او را ناک داون كرد. اين اولين بار بود كه آدسانيا در يک مبارزه UFC، ناک داون مى شود!

در ادامه آدسانيا نتوانست اين ناک داون را جبران كند و با راى متحد داورها، اين شاون استريكلند بود كه به پيروزى رسيد و قهرمان جديد ميان وزن UFC لقب گرفت. برد استريكلند برابر آدسانيا، يكى از شوكه كننده ترين بردهاى تاريخ UFC و همچنين بزرگ ترين شوک در تاريخ ميان وزن اين سازمان به شمار مى رود.

شکست شوکه کننده اسرائیل آدسانیا در UFC 293
شکست شوکه کننده اسرائیل آدسانیا در UFC 293

این شکست، تنها سومین شکست دوران حرفه ای اسرائیل آدسانیا در MMA بود. او قبل از این هیچوقت در UFC نیز ناک داون نشده بود. رکورد آدسانیا در حال حاضر 24 برد و 3 شکست است. شاون استریکلند 32 ساله برای بیست و هشتمین بار در دوران حرفه ای اش به پیروزی رسید. رکورد قهرمان جدید میان وزن UFC نیز 5-28 است. لازم به ذکر است که این پیروزی، مهم ترین برد استریکلند در دوران حرفه ای او نیز به شمار می رود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید