0

رویداد یو اف سی 298؛ ایلیا توپوریا قهرمان جدید پر وزن

رویداد UFC 298

رویداد یو اف سی 298 برگزار شد و در مبارزه اصلی، ایلیا توپوریا توانست الکساندر وولکانوفسکی را شکست دهد.

رویداد یو اف سی 298 که مبارزه اصلی آن میان الکساندر وولکانوفسکی با ایلیا توپوریا بود، برگزار شد. این رویداد مچ کارت نسبتا معمولی ای داشت اما انتطارها برای مبارزه اصلی آن زیاد بود. در ابتدا مبارزه اصلی این رویداد قرار بود در UFC 297 برگزار شود که به دلیل مبارزه وولکانوفسکی با اسلام ماخاچف، این مبارزه به UFC 298 منتقل شد. در ادامه نگاهی داریم به رویداد یو اف سی 298.

یو اف سی 298؛ پیروزی ایلیا توپوریا برابر الکساندر وولکانوفسکی

مبارزه اصلی این رویداد میان لکساندر وولکانوفسکی با ایلیا توپوریا بود. قبل از این مبارزه، وولکانوفسکی در 29 مبارزه به 26 پیروزی رسید بود. او با 5 پیروزی در دسته Featherweight و اثبات خودش به عنوان یکی از بهترین های تاریخ این وزن، پا به این مبارزه گذاشت. در طرف دیگر، ایلیا توپریا تمام 14 مبارزه قبلی اش را پیروز شده بود و آمده بود تا مهم ترین مبارزه دوران حرفه ای اش را تجربه کند.

در مبارزه اصلى رويداد UFC 298، ايليا توپوريا موفق به ناک اوت الكساندر وولكانوفسكى شد تا قهرمان جديد Featherweight لقب بگيرد. توپوريا 27 ساله به يكى از بهترين دوران اين دسته پايان داد و بعد از 5 دفاع موفق از قهرمانى، وولكانوفسكى سرانجام شكست خورد.

اين اولين شكست وولكانوفسكى در دسته Featherweight سازمان UFC بود. ركورد او در MMA نيز به 26 پيروزى و 4 شكست رسيد. توپوريا اما همچنان شكست ناپذير باقى ماند و با اين برد، ركوردش به 0-15 ارتقا پيدا كرد.

یو اف سی 298؛ پیروزی ایلیا توپوریا برابر الکساندر وولکانوفسکی
یو اف سی 298؛ پیروزی ایلیا توپوریا برابر الکساندر وولکانوفسکی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید