0

بیل بلچک از نیوانگلند پتریتس جدا شد

بیل بلچک

بعد از 24 سال و تبدیل پتریتس به پرافتخارترین تیم تاریخ NFL، بیل بلچک از نیوانگلند پتریتس جدا شد.

به گزارش اسپورتس نوتس و به نقل از ESPN، بیل بلچک بعد از 24 سال حضور در نیوانگلند پتریتس، از این تیم جدا شد در ادامه نگاهی داریم به این خبر.

بعد از 24 سال بیل بلچک از نیوانگلند پتریتس جدا شد

پايان يكى از بهترين ران هاى تاريخ ورزش. بيل بلچک و نيوانگلند پتريتس به همكارى 24 ساله خود پايان دادند. بلچک در اين دوران به 6 قهرمانى سوپربول رسيد و 302 برد در NFL كسب كرد. او سه عنوان بهترين مربى سال را نيز به دست آورد و ركوردهاى پرشمارى همچون بيشترين حضور در سوپربول و بيشترين برد در پلى آف را هم در اختيار دارد. بلچک پرافتخارترين مربى تاريخ NFL به شمار مى رود.

دوران بلچک در پتريتس نه تنها يكى از بهترين دوران تاريخ NFL و ورزش هاى آمريكاست بلكه يكى از بهترين هاى تمام ورزش ها به شمار مى رود. او معمار اصلى تيمى بود كه به پرافتخارترين فرنچايز تاريخ NFL تبديل شد.

بعد از 24 سال بیل بلچک از نیوانگلند پتریتس جدا شد
بعد از 24 سال بیل بلچک از نیوانگلند پتریتس جدا شد

آمار و ارقام بیل بلچک در نیوانگلند پتریتس

بیل بلچک در سال 2000 هدایت نیوانگلند پتریتس را برعهده گرفت و در این مدت به بزرگ ترین افتخارات ممکن رسید. 6 قهرمانی او در سوپربول، بیشترین قهرمانی یک تیم و یک مربی در تاریخ لیگ NFL به شمار می رود. بلچک در فصل عادی به 206 برد رسید که با اختلاف، بیشترین در تاریخ پتریتس به شمار می رود. بلچک به 30 پیروزی در پلی آف رسید که این نیز بیشترین در تاریخ NFL به شمار می رود.

9 حضور این سرمربی در سوپربول، یکی دیگر از رکوردهای پرشمار بلچک است. او 17 بار قهرمان دویژن شد و 9 بار نیز قهرمانی در کنفرانس را تجربه کرد. 11 قهرمانی متوالی نیوانگلند پتریتس در دویژن، بیشترین قهرمانی متوالی یک تیم در هر یک از دویژن های NFL به شمار می رود.

بیل بلچک در نیوانگلند پتریتس به 9 سوپربول و 6 قهرمانی رسید
بیل بلچک در نیوانگلند پتریتس به 9 سوپربول و 6 قهرمانی رسید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *