0

دانلود مستند Captains of the World

مستند Captains of the World

مستند Captains of the World یکی از مستندهای فوتبالی نتفلیکس است. لینک دانلود این مستند در ادامه مطلب.

شبکه های استریم به تازگی مستندهای زیادی از دنیای جذاب ورزش ساخته اند و تا به امروز مستندهای مختلفی از این شبکه ها پخش شده است. مستند Captains of the World از جدیدترین مستندهای محصول نتفلیکس است که درباره جام جهانی 2022 است.

مستند Captains of the World

مستند Captains of the World یکی از جدیدترین مستندهای شبکه نتفلیکس است که موضوع آن مسابقات جام جهانی 2022 فوتبال است. این مستند 6 قسمت دارد و در آن به حال و هوای جام جهانی 2022 و مهم ترین اتفاقات آن می پردازد. الگوی نتفلیکس در مستندهای ورزشی اش بسیار بهم نزدیک است و در تمام این مستندها از یک خط داستانی استفاده می کند. این شبکه سعی دارد پلی میان زندگی حرفه ای و خصوصی ورزشکاران بزند و چالش های مختلف آن ها را به نمایش بگذارد.

مستند جدید و فوتبالی نتفلیکس هم دقیقا از همین الگو پیروی کرده است. شاید این مستند مخاطب های تخصصی و اصطلاحا حرفه ای فوتبال را راضی نکند اما به هر حال تماشای آن خالی از لطف نیست.

مستند Captains of the World از مستندهای فوتبالی نتفلیکس است
مستند Captains of the World از مستندهای فوتبالی نتفلیکس است

دانلود مستند Captains of the World از تلگرام

تمام 6 قسمت مستند Captains of the World در کانال خصوصی تلگرام اسپورنس نوتس قرار گرفته اند. از لینک زیر به این کانال هدایت می شوید و می توانید مستندهای مختلف از جمله این مستند فوتبالی را دانلود کنید.

برای دانلود مستند Captains of the World کلیک کنید

لازم به ذكر است كه اين مدل مستندها يا ترجمه نمى شوند و يا با تاخير و بعد از مدتى زيرنويس فارسى براى آن ها منتشر مى شود. در حال حاضر زيرنويس فارسى این مستند موجود نيست!

راهنمای دانلود

بعد از کلیک روی لینک بالا، وارد کانال اصلی تلگرام اسپورتس نوتس می شوید. سپس لینک کانال خصوصی برای شما نمایان می شوید و از پست مرتبط به کانال مستندهای ورزشی منتقل می شوید. در این کانال مستندهای زیادی قرار دارد و می توانید مستند مورد نظر خود را به راحتی دانلود کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *