0

پخش زنده مسابقات فوتبال

استریم رایگان فوتبال

سایت های متعددی هستند که مسابقات فوتبال را پخش می کنند. در این مطلب نگاهی داریم به سایت های رایگان پخش زنده مسابقات فوتبال.

اسپورتس نوتس– پخش زنده مسابقات فوتبال یکی از دغدغه های تمام طرفداران و مخاطبان این ورزش است. در این مطلب به برخی از بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات فوتبال می پردازیم و ضمن معرفی، نحوه تماشای مسابقات فوتبال را شرح می دهیم.

بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات فوتبال

سایت های بسیاری برای پخش زنده مسابقات فوتبال وجود دارد ولی بسیاری از این سایت ها با اینترنت ایران سازگاری ندارند و سرعت بسیار بالایی برای پخش بی وقفه می خواهند. با این حال چند سایت هم وجود دارد که با سرعت معمولی نیز می توانید مسابقات را بدون دردسر و قطعی تماشا کنید. سایت استرایک اوت احتمالا بهترین سایتی است که در حال حاضر وجود دارد.

در این سایت شما به رشته های بسیاری از جمله فوتبال دسترسی دارید و استرایک اوت سلیقه های متنوع و متفاوت را پوشش می دهد. کار با این سایت نسبتا راحت است و تنها کافی است که کمی حوصله به خرج دهید و صفحات اضافی را ببندید. از لینک زیر به سایت استرایک اوت می رسید.

بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات فوتبال؛ سایت استرایک اوت
بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات فوتبال؛ سایت استرایک اوت

یکی دیگر از سایت های رایگان پخش زنده مسابقات فوتبال، سایت VIP Box است که شباهت بسیاری به استرایک اوت دارد. در این سایت نیز شما دسترسی راحت و آسانی به رشته های بسیار زیادی دارید. همانطور که ذکر شد، این سایت شباهت بسیاری به سایت قبلی دارد و نحوه کار کردن با آن نیز دقیقا شبیه استرایک اوت است.

جهت ورود به سایت VIP Box کلیک کنید

بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات فوتبال؛ سایت VIP Box
بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات فوتبال؛ سایت VIP Box

نحوه استفاده از سایت های پخش زنده ورزشی

کار با این سایت ها نسبتا آسان است. نحوه استفاده از هر دو سایت معرفی شده یکسان است و فرقی با یکدیگر ندارد. بعد از ورود به این سایت ها، با رشته های مختلفی مواجه می شوید که با لوگوهای متفاوت از هم قابل تشخیص هستند. روی رشته فوتبال که اینجا Soccer نام دارد کلیک می کنید و وارد صفحه جدیدی می شوید.

در اینجا رشته فوتبال (Soccer) انتخاب شده است
در اینجا رشته فوتبال (Soccer) انتخاب شده است

بعد از اینکه وارد صفحه جدید شدید، مسابقات و برنامه های مختلف مرتبط با آن رشته را مشاهده می کنید. روی آن مسابقه ای که می خواهید کلیک کنید. بعد از کلیک، لینک های مختلفی از آن مسابقه نمایش داده می شود. پیشنهاد می شود برای اینکه بتوانید با اینترنت معمولی و سرعت متوسط مسابقات را تماشا کنید، لینک های غیر HD را انتخاب کنید.

بعد از کلیک روی مسابقه مورد نظر، لینک های مختلفی نمایش داده می شود
بعد از کلیک روی مسابقه مورد نظر، لینک های مختلفی نمایش داده می شود

بعد از انتخاب لینک، وارد صفحه جدیدی می شود. اینجا باید ابتدا علامت ضربدر را بزنید تا این امکان را داشته باشید که بازی را پلی کنید. بعد از آن، بازی برای شما لود می شود و می توانید بازی را به راحتی تماشا کنید.

اینجا باید روی علامت ضربدر بزنید تا بتوانید مسابقه را پلی کنید
اینجا باید روی علامت ضربدر بزنید تا بتوانید مسابقه را پلی کنید

توجه کنید که در تمام مراحل ذکر شده، باید روی صفحه اول یا همان تب اول بمانید. این سایت ها به محض کلیک، صفحات جدیدی را برای شما می آورند که نقش تبلیغ را دارند. پس حواش تان باشد که تب های اضافی را ببندید و از همان تب اول و صفحه نخست مراحل را پیش ببرید.

لینک پخش زنده مسابقات فوتبال

از لینک زیر به طور مستقیم به بخش فوتبال سایت استرایک اوت منتقل می شوید و می توانید مسابقات فوتبال را به راحتی تماشا کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید