0

پخش رایگان مسابقات بوکس

استریم بوکس

سایت های متعددی هستند که مسابقات بوکس را پخش می کنند. در این مطلب نگاهی داریم به پخش رایگان مسابقات بوکس.

اسپورتس نوتس– پخش رایگان مسابقات بوکس یکی از چالش های تمام طرفداران و مخاطبان این ورزش است. در این مطلب به برخی از بهترین سایت های رایگان پخش زنده مسابقات بوکس می پردازیم و ضمن معرفی، نحوه تماشای این مسابقات را نیز شرح می دهیم.

بهترین سایت های پخش رایگان مسابقات بوکس

سایت های فراوانی برای پخش زنده مسابقات بوکس وجود دارد ولی بسیاری از این سایت ها با اینترنت ایران سازگاری ندارند و سرعت بسیار بالایی برای پخش بی وقفه می خواهند. با این حال چند سایت هم وجود دارد که با سرعت معمولی نیز می توانید مسابقات را بدون دردسر و قطعی تماشا کنید. سایت استرایک اوت احتمالا بهترین سایتی است که در حال حاضر وجود دارد.

در این سایت شما به رشته های بسیاری از جمله بوکس دسترسی دارید و استرایک اوت سلیقه های متنوع و متفاوت را پوشش می دهد. کار با این سایت نسبتا راحت است و تنها کافی است که کمی حوصله به خرج دهید و صفحات اضافی را ببندید. از لینک زیر به سایت استرایک اوت می رسید.

بهترین سایت های پخش رایگان مسابقات بوکس؛ سایت استرایک اوت
بهترین سایت های پخش رایگان مسابقات بوکس؛ سایت استرایک اوت

یکی دیگر از سایت های رایگان پخش زنده مسابقات بوکس، سایت VIP Box است که شباهت بسیاری به استرایک اوت دارد. در این سایت نیز شما دسترسی راحت و آسانی به رشته های بسیار زیادی دارید. همانطور که ذکر شد، این سایت شباهت بسیاری به سایت قبلی دارد و نحوه کار کردن با آن نیز دقیقا شبیه استرایک اوت است.

جهت ورود به سایت VIP Box کلیک کنید

پخش رایگان مسابقات بوکس؛ سایت VIP Box
پخش رایگان مسابقات بوکس؛ سایت VIP Box

نحوه استفاده از سایت های پخش زنده ورزشی

کار با این سایت ها نسبتا آسان است. نحوه استفاده از هر دو سایت معرفی شده یکسان است و فرقی با یکدیگر ندارد. بعد از ورود به این سایت ها، با رشته های مختلفی مواجه می شوید که با لوگوهای متفاوت از هم قابل تشخیص هستند. روی رشته بوکس کلیک می کنید و وارد صفحه جدیدی می شوید.

رشته بوکس انتخاب شده است
رشته بوکس انتخاب شده است

بعد از اینکه وارد صفحه جدید شدید، مسابقات و برنامه های مختلف مرتبط با آن رشته را مشاهده می کنید. روی آن مسابقه ای که می خواهید کلیک کنید. بعد از کلیک، لینک های مختلفی از آن مسابقه نمایش داده می شود. پیشنهاد می شود برای اینکه بتوانید با اینترنت معمولی و سرعت متوسط مسابقات را تماشا کنید، لینک های غیر HD را انتخاب کنید.

بعد از کلیک روی مسابقه مورد نظر، لینک های مختلفی نمایش داده می شود
بعد از کلیک روی مسابقه مورد نظر، لینک های مختلفی نمایش داده می شود

بعد از انتخاب لینک، وارد صفحه جدیدی می شود. اینجا باید ابتدا علامت ضربدر را بزنید تا این امکان را داشته باشید که بازی را پلی کنید. بعد از آن، بازی برای شما لود می شود و می توانید بازی را به راحتی تماشا کنید.

باید روی علامت ضربدر بزنید تا بتوانید مسابقه را پلی کنید
باید روی علامت ضربدر بزنید تا بتوانید مسابقه را پلی کنید

توجه کنید که در تمام مراحل ذکر شده، باید روی صفحه اول یا همان تب اول بمانید. این سایت ها به محض کلیک، صفحات جدیدی را برای شما می آورند که نقش تبلیغ را دارند. پس حواس تان باشد که تب های اضافی را ببندید و از همان تب اول و صفحه نخست مراحل را پیش ببرید.

لینک پخش زنده مسابقات بوکس

از لینک زیر به طور مستقیم به بخش بوکس سایت استرایک اوت منتقل می شوید و می توانید مسابقات بوکس را به راحتی تماشا کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *