0

دانلود مستند رومن رینز

رومن رینز

مستند رومن رینز یکی از جدیدترین مستندهای کمپانی WWE است. در این مطلب لینک دانلود مستند رومن رینز قرار دارد.

کمپانی WWE مستندهای زیادی در طول سال منتشر می کند. یکی از سری های محبوب این مستندها، سری WWE Legends است که به اسطوره های این کمپانی می پردازد. در جدیدترین قسمت این سری، مستند رومن رینز منتشر شده که تمرکز ویژه ای روی شخصیت رئیس قبیله دارد. در این مستند نام های بزرگی همچون هالک هوگن، استون کلد استیو آستین، آندرتیکر، شاون مایکلز، تریپل اچ و جان سینا نیز حضور دارند. در ادامه لینک دانلود مستند رومن رینز قرار دارد.

دانلود مستند رومن رینز از تلگرام

رومن رینز در سال 2010 با WWE قرارداد بست و از سال 2012 در شوهای اصلی این کمپانی حضور پیدا کرده است. دوران حرفه ای او در پرو رسلینگ را می توان به دو بخش تقسیم کرد. بخش اول از سال 2012 و شکل گیری گروه شیلد و بخش دوم از سال 2020 و گیمیگ جدید Trible Chief یا همان رئیس قبیله.

در مستند جدید WWE نیز به دوران حرفه ای رومن رینز اشاره می شود و تمرکز اصلی این مستند روی شخصیت رئیس قبیله است. این مستند را می توانید از کانال تلگرام اسپورتس نوتس دانلود کنید.

دانلود مستند رومن رینز از تلگرام اسپورتس نوتس
دانلود مستند رومن رینز از تلگرام اسپورتس نوتس

لازم به ذكر است كه اين مدل رویدادها يا ترجمه نمى شوند و يا با تاخير و بعد از مدتى زيرنويس فارسى براى آن ها منتشر مى شود. در حال حاضر زيرنويس فارسى این رویداد موجود نيست!

راهنمای دانلود

بعد از کلیک روی لینک بالا، وارد کانال اصلی تلگرام اسپورتس نوتس می شوید. سپس لینک کانال خصوصی برای شما نمایان می شوید و از پست مرتبط به کانال مستندهای ورزشی منتقل می شوید. در این کانال مستندهای زیادی قرار دارد و می توانید مستند مورد نظر خود را به راحتی دانلود کنید.

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *