0

رکوردهای رومن رینز

رومن رینز

شخصیت رئیس قبیله باعث شده تا رومن رینز به رکوردهای متعددی در WWE برسد. در این مطلب نگاهی داریم به رکوردهای رومن رینز.

رومن رینز در سال 2010 با WWE قرارداد بست و از سال 2012 در شوهای اصلی این کمپانی حضور پیدا کرده است. دوران حرفه ای او در پرو رسلینگ را می توان به دو بخش تقسیم کرد. بخش اول از سال 2012 و شکل گیری گروه شیلد و بخش دوم از سال 2020 و گیمیگ جدید Trible Chief یا همان رئیس قبیله. در این مطلب نگاهی داریم به رکوردهای رومن رینز که بخش بزرگی از آن مربوط می شود به دوران رئیس قبیله.

قهرمانی ها و دستاوردهای رومن رینز

رومن رینز تا به امروز توانسته چهار بار قهرمان عنوان WWE Championship شود، دوبار کمربند Universal Championship را در اختیار داشته، یکبار عناوین تگ تیم، Intercontinental Championship و United States Championship را برده و سابقه قهرمانی در رویال رامبل و پیروزی در مسابقه الیمینیشن چمبر را هم دارد.

با توجه به عناوین ذکر شده، می توان پی برد که او قهرمان گرند اسلم است؛ یعنی حداقل یکبار برنده تمام عناوین ممکن در کمپانی WWE شده است. رینز در حال حاضر قهرمان عناوین WWE Championship و Universal Championship است که این دو عنوان با یکدیگر ادغام شده اند و عنوان بلامنازع WWE را شکل داده اند.

رومن رینز قهرمان بلامنازع WWE است
رومن رینز قهرمان بلامنازع WWE است

رکوردهای رومن رینز؛ طولانی ترین قهرمانی 30 سال اخیر WWE

رومن رینز در 30 آگست 2020 برای دومین بار قهرمان Universal Championship شد؛ این شروع یکی از تاریخی ترین قهرمانی های دوران مدرن پرو رسلینگ بود. رینز در 8 اپریل 2024 این عنوان را از دست داد و 1316 روز قهرمان بود. این چهارمین قهرمانی طولانی تاریخ کمپانی WWE و طولانی ترین قهرمانی از سال 1988 است. رینز در رسل مینیا 38 نیز عنوان WWE Championship را به دست آورد و نزدیک به 2 سال نیز این عنوان را در اختیار داشت.

رکوردهای رومن رینز؛ طولانی ترین قهرمانی 30 سال اخیر WWE
رکوردهای رومن رینز؛ طولانی ترین قهرمانی 30 سال اخیر WWE

بیشترین حضور در مسابقه اصلی رسلمنیا

رومن رینز تا به امروز در 9 مسابقه اصلی رویداد رسل مینیا حضور داشته که یک رکورد به شمار می رود. براى اينكه متوجه بزرگى اين ركورد شويد، كافى است به آمار زير توجه كنيد

جان سينا، آندريتكر و شاون مايكلز 5 بار در مسابقه اصلى حضور داشته اند. استون كلد استيو آستين 4 بار در Main Event رسل مينيا رقابت كرده و برت هارت هم سه بار. اج و رندى اورتن دوبار در مسابقه اصلى رسل مينيا حاضر بودند و نام هايى همچون آندره د جاينت، آلتيميت وارير، كرت انگل و كريس جريكو فقط يكبار مسابقه در Main Event اين رويداد را تجربه كرده اند. اگر تا همينجا هم تعجب نكرديد بايد بدانيد كه ريک فلر هيچوقت در مسابقه اصلى رسل مينيا رقابت نكرد و سى ام پانک هم تا به امروز نتوانسته به اين دستاورد برسد!

یکی از رکوردهای رومن رینز که به نظر دست نیافتنی می آید، رکورد بیشترین حضور در مسابقه اصلی رسل مینیا است. بيشترين حضور در Main Event رسل مينيا به شرح زیر است:

  • رومن رينز: 9 بار
  • هالک هوگن: 8 بار
  • تريپل اچ: 7 بار
  • د راک: 6 بار
  • آندرتيكر، شاون مايكلز، جان سينا و براک لزنر: 5 بار
یکی از رکوردهای رومن رینز، رکورد بیشترین حضور در مسابقه اصلی رسل مینیا است
یکی از رکوردهای رومن رینز، رکورد بیشترین حضور در مسابقه اصلی رسل مینیا است

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *