0

رکوردهای رومن رینز

رومن رینز

شخصیت رئیس قبیله باعث شده تا رومن رینز به رکوردهای متعددی در WWE برسد. در این مطلب نگاهی داریم به رکوردهای رومن رینز.

رومن رینز در سال 2010 با WWE قرارداد بست و از سال 2012 در شوهای اصلی این کمپانی حضور پیدا کرده است. دوران حرفه ای او در پرو رسلینگ را می توان به دو بخش تقسیم کرد. بخش اول از سال 2012 و شکل گیری گروه شیلد و بخش دوم از سال 2020 و گیمیگ جدید Trible Chief یا همان رئیس قبیله. در این مطلب نگاهی داریم به رکوردهای رومن رینز که بخش بزرگی از آن مربوط می شود به دوران رئیس قبیله.

قهرمانی ها و دستاوردهای رومن رینز

رومن رینز تا به امروز توانسته چهار بار قهرمان عنوان WWE Championship شود، دوبار کمربند Universal Championship را در اختیار داشته، یکبار عناوین تگ تیم، Intercontinental Championship و United States Championship را برده و سابقه قهرمانی در رویال رامبل و پیروزی در مسابقه الیمینیشن چمبر را هم دارد.

با توجه به عناوین ذکر شده، می توان پی برد که او قهرمان گرند اسلم است؛ یعنی حداقل یکبار برنده تمام عناوین ممکن در کمپانی WWE شده است. رینز در حال حاضر قهرمان عناوین WWE Championship و Universal Championship است که این دو عنوان با یکدیگر ادغام شده اند و عنوان بلامنازع WWE را شکل داده اند.

رومن رینز قهرمان بلامنازع WWE است
رومن رینز قهرمان بلامنازع WWE است

رکوردهای رومن رینز؛ طولانی ترین قهرمانی 30 سال اخیر WWE

رومن رینز در 30 آگست 2020 برای دومین بار قهرمان Universal Championship شد؛ این شروع یکی از تاریخی ترین قهرمانی های دوران مدرن پرو رسلینگ بود. رینز تا به این لحظه هنوز این عنوان را از دست نداده و بیشتر از 1200 روز است که این عنوان را در اختیار دارد. این پنجمین قهرمانی طولانی تاریخ کمپانی WWE و طولانی ترین قهرمانی از سال 1988 است. رینز در رسل مینیا 38 نیز عنوان WWE Championship را به دست آورد و نزدیک به 2 سال است که این عنوان را نیز در اختیار دارد.

رومن رینز تا به امروز در 7 مسابقه اصلی رویداد رسل مینیا حضور داشته و تنها یک حضور دیگر می خواهد تا به رکورد هالک هوگن برسد. البته می توان به راحتی ادعا کرد که رینز به این رکورد می رسد زیرا بعید است که او بخشی از مسابقه اصلی رسل مینیا 40 نباشد!

رکوردهای رومن رینز؛ طولانی ترین قهرمانی 30 سال اخیر WWE
رکوردهای رومن رینز؛ طولانی ترین قهرمانی 30 سال اخیر WWE

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *