0

پیروزی مجدد الکساندر اوسیک برابر انتونی جاشوا

الکساندر اوسیک

الکساندر اوسیک با پیروزی برابر انتونی جاشوا، قهرمان بوکس سنگین وزن باقی ماند و حالا نوبت یک چالش جدی تر و مهم تر است.

در تكرار مسابقه الكساندر اوسيک و انتونى جاشوا، اين اوسيک بود كه با راى داورها به پيروزى رسيد تا از عناوين سنگين وزن WBO، WBF و IBF دفاع كند. مبارزه نزديک بود و انتونى جاشوا بهتر از مسابقه قبل ظاهر شد اما اوسيک به خوبى توانست كنترل مبارزه را در دست بگيرد و در راندهاى پايانى بوكسور برتر رينگ باشد. در پايان 2 داور به اوسيک راى دادند و يكى هم به جاشوا تا بوكسور اهل اوكراين برنده اين مسابقه لقب بگيرد و ضمن كسب بيستمين پيروزى دوران حرفه اى خود، همچنان شكست ناپذير باقى بماند.

بعد از اعلام نتايج، انتونى جاشوا كه براى اولين در در دوران حرفه اى اش 2 باخت متوالى را تجربه كرد، بسيار عصبانى شد و خشم خود را با پرت كردن كمربندها و سپس صحبت هاى احساسى نشان داد. بوكسور بريتانيايى اما در پايان آرام شد و پيروزى حريفش را تبريک گفت. جاشوا با این شکست، سومین باخت دوران حرفه ای خود را تجربه کرد.

انتونی جاشوا از شکست مجدد برابر الکساندر اوسیک بسیار ناراحت بود
انتونی جاشوا از شکست مجدد برابر الکساندر اوسیک بسیار ناراحت بود

جدال تایسن فیوری و الکساندر اوسیک، محتمل تر از همیشه

الكساندر اوسيک بعد از دومين پيروزى متوالى خود برابر جاشوا از اين گفت كه باور دارد تايسن فيورى بازنشسته نشده و قصد دارد تا با او كه قهرمان عنوان WBC است مبارزه كند تا قهرمان بلامنازع بوكس سنگين وزن لقب بگيرد. فیوری نیز در شبکه های اجتماعی به این مسابقه واکنش نشان داد و ضمن به سخره گرفتن مبارزه اوسیک و جاشوا، از این گفت که بازنشسته نشده تا خیلی سریع احتمال برگزاری مبارزه او با اوسیک بالا برود.

احتمالا در آینده مبارزه الکساندر اوسیک با تایسن فیوری را شاهد خواهیم بود
احتمالا در آینده مبارزه الکساندر اوسیک با تایسن فیوری را شاهد خواهیم بود

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *