0

رسلمنیا 40؛ کودی رودز قهرمان جدید WWE

کودی رودز

رسلمنیا 40 با یکی از بهترین پایان بندی های ممکن همراه شد و سرانجام داستان کودی رودز نیز به پایان رسید. کودی رودز قهرمان جدید WWE است.

کشتی حرفه ای به دوران اوج خود برگشته است. این را به راحتی می توان از رسلمنیا 40 و مخصوصا شب دوم آن متوجه شد. شبی پر از سورپرایزهای جذاب، نتایج جالب و یک پایان بندی حماسی. داستان کودی رودز بالاخره به پایان رسید و دوران تاریخی رومن رینز نیز تمام شد.

کودی رودز قهرمان جدید WWE

رسل مينيا 40 در حالى به پايان رسيد كه تعدادى از مهم ترين كشتى گيرهاى فعلى و مديران WWE، كودى رودز را در آغوش گرفته و به او تبريک مى گفتند. بله، داستان سرانجام به پايان رسيد و عجب پايانى. كودى رودز موفق به شكست رومن رينز شد تا هم آرزوى خانوادگى اش را به واقعيت تبديل كند و هم به قهرمانى تاريخى رومن رينز پايان دهد.

تريپل اچ به عنوان مدير اصلى خط داستانى WWE، چند روز پيش از اين گفت كه دوست دارم بعد از رسل مينيا 40، طرفداران با خود بگويند كه اين بهترين رسل مينيا تاريخ بود. بدون شک با اين پايان بندى حماسى و حضور اسطوره هايى همچون آندرتيكر، د راک و جان سينا، بايد هم اين رسل مينيا را در ميان بهترين هاى تاريخ قرار دهيم.

كشتى حرفه اى وارد دوران جديدى شده و تريپل اچ، مغز متفكر اين دوران است. كودى رودز نيز به عنوان كسى كه عصر احياى پرو رسلينگ را آغاز كرد، حالا با مهم ترين عنوان اين صنعت، از او تقدير شد. كشتى حرفه اى بعد از سال ها مجددا جذاب شده و فراموش نكنيد كه بخش بزرگى از اين جذابيت به خاطر شخص كودى رودز است.

رسلمنیا 40؛ کودی رودز قهرمان جدید WWE
رسلمنیا 40؛ کودی رودز قهرمان جدید WWE

شب اول و دوم رسلمنیا 40

برای مرور نتایج شب اول و دوم رسلمنیا 40، مطلب زیر را مطالعه کنید.

دانلود مسابقات رسلمنیا 40

دانلود رسلمنیا 40

رویداد رسلمنیا 40 به محض انتشار در کانال خصوصی تلگرام اسپورنس نوتس قرار می گیرد. از لینک زیر به این کانال هدایت می شوید و می توانید فایل کامل مسابقات را دانلود کنید.

لازم به ذكر است كه اين مدل رویدادها يا ترجمه نمى شوند و يا با تاخير و بعد از مدتى زيرنويس فارسى براى آن ها منتشر مى شود. در حال حاضر زيرنويس فارسى این رویداد موجود نيست!

راهنمای دانلود

بعد از کلیک روی لینک بالا، وارد کانال اصلی تلگرام اسپورتس نوتس می شوید. سپس لینک کانال خصوصی برای شما نمایان می شوید و از پست مرتبط به کانال مستندهای ورزشی منتقل می شوید. در این کانال مستندهای زیادی قرار دارد و می توانید مستند مورد نظر خود را به راحتی دانلود کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *