0

نتایج رسلمنیا 40؛ شب اول و شب دوم

رسل مینیا 40

رسلمنیا 40 برگزار شد و برنده ها و بازنده های مهم ترین رویداد سالانه کمپانی WWE مشخص شدند. نگاهی داریم به نتایج رسلمنیا 40.

چهلمین دوره رویداد رسل مینیا که مهم ترین رویداد کمپانی پرو رسلینگ WWE است، در شهر فیلادلفیا برگزار شد. طبق سنت سال های گذشته، این رویداد در دو شب برگزار شد. مسابقه اصلی شب اول میان تیم د راک و رومن رینز، برابر تیم کودی رودز و ست رالینز بود. مسابقه اصلی شب دوم هم برای عنوان WWE بود که در آن رومن رینز برابر کودی رودز قرار گرفت. در ادامه نگاهی داریم به نتایج رسلمنیا 40.

تاریخ رسلمنیا 40

رسلمنیا 40 در دو شب برگزار می شود. شب اول آن در تاریخ یکشنبه 19 فروردین 1403 و شب دوم آن در تاریخ دوشنبه 20 فروردین 1403 برگزار خواهد شد. ساعت حدودی شروع مسابقات رسلمنیا 40، 03:30 بامداد به وقت ایران است.

نحوه تماشا رسلمنیا 40

در یک مطلب ویژه، نحوه تماشای آنلاین مسابقات پرو رسلینگ توضیح داده شده است (کلیک کنید). از لینک زیر به طور مستقیم به بخش کشتی حرفه ای سایت استرایک اوت منتقل می شوید و می توانید رسلمنیا 40 را به راحتی تماشا کنید.

دانلود رسلمنیا 40

رویداد رسلمنیا 40 به محض انتشار در کانال خصوصی تلگرام اسپورنس نوتس قرار می گیرد. از لینک زیر به این کانال هدایت می شوید و می توانید فایل کامل مسابقات را دانلود کنید.

لازم به ذكر است كه اين مدل رویدادها يا ترجمه نمى شوند و يا با تاخير و بعد از مدتى زيرنويس فارسى براى آن ها منتشر مى شود. در حال حاضر زيرنويس فارسى این رویداد موجود نيست!

راهنمای دانلود

بعد از کلیک روی لینک بالا، وارد کانال اصلی تلگرام اسپورتس نوتس می شوید. سپس لینک کانال خصوصی برای شما نمایان می شوید و از پست مرتبط به کانال مستندهای ورزشی منتقل می شوید. در این کانال مستندهای زیادی قرار دارد و می توانید مستند مورد نظر خود را به راحتی دانلود کنید.

مسابقه های شب اول رسلمنیا 40

مسابقات مهم شل اول رسلمنیا 40 عبارت بودند از: د راک و رومن رینز، برابر کودی رودز و ست رالینز. ریا ریپلی مقابل بکی لینچ. جی اوسو برابر جیمی اوسو، تگ تیم 6 نفره برای عنوان تگ تیم و تقابل گونتر با سمی زین.

نتایج رسلمنیا 40؛ شب اول

ریا ریپلی با شکست بکی لینچ، قهرمان باقی ماند. تیم ری میستریو موفق به شکست تیم دامنیک شد. جی اوسو، جیمی اوسو را شکست داد. تیم جید کارگیل، نائومی و بیانکا بلر، دمیج کنترل را شکست دادند. سمی زین، گونتر را برد. آستین تیئری و گریسن والر قهرمان تگ تیم اسمک داون شدند، د میز و R-Truth نیز قهرمان تگ تیم راو. د راک و رومن رینز نیز از سد کودی رودز و ست رالینز گذشتند.

جدا شدن قهرمانی های تگ تیم

سرانجام عناوین قهرمانی تگ تیم جدا شدند و دو تیم متفاوت حالا قهرمان هستند. آستین تیئری و گریسن والر قهرمان تگ تیم اسنک داون هستند، دمیز و R-Truth نیز قهرمان تگ تیم راو.

نتایج رسلمنیا 40؛ جدا شدن قهرمانی های تگ تیم
نتایج رسلمنیا 40؛ جدا شدن قهرمانی های تگ تیم

جی اوسو از سد جیمی اوسو گذشت

انتظارها از مسابقه برادران اوسو بسیار بیشتر بود. اصلا شاهد مسابقه خوبی نبودیم و علاوه بر اینکه زمان این مسابقه کم بود، تعدد بالای سوپرکیک نیز بسیار زننده و خسته کننده جلوه داد. در پایان جی اوسو برنده شد اما این مسابقه که از دل فکشن بلادلاین بیرون آمده بود، باید بهتر از این ها اجرا می شد.

انتظارها از مسابقه برادران اوسو بسیار بیشتر بود
انتظارها از مسابقه برادران اوسو بسیار بیشتر بود

پایان دوران گونتر؛ سمی زین قهرمان جدید Intercontinental

بعد از 666 روز، دوران گونتر در عنوان Intercontinental به پایان رسید. سمی زین موفق به شکست او شد تا یکی از لحظات جذاب شب اول رسلمنیا 40 را رقم بزند. به نظر می رسد که گونتر کم کم وارد استوری لاین های مهم تری شود و احتمالا او را در مسابقات عناوین اصلی خواهیم دید.

نتایج رسلمنیا 40؛ پایان دوران گونتر؛ سمی زین قهرمان جدید Intercontinental
نتایج رسلمنیا 40؛ پایان دوران گونتر؛ سمی زین قهرمان جدید Intercontinental

پیروزی راک و رومن رینز برابر کودی رودز و ست رالینز

اکثر پیشبینی ها از برنده شدن همین تیم خبر می دادند. احتمالا در پایان شب دوم، شاهد برتری کودی رودز هستیم و به همین خاطر، احتمال پیروزی راک و رومن رینز در شب اول زیاد بود چون کمپانی می خواهد قهرمانی رودز بسیار حماسی جلوه دهد. می توان گفت این مسابقه، هایلایت شب اول رسلمنیا 40 بود. لحظات جذابی را شاهد بودیم و در پایان راک با پین کردن کودی رودز، باعث شد تا مسابقه اصلی شب دوم، با حضور بلادلاین باشد.

راک و رومن رینز موفق به شکست کودی رودز و ست رالینز در شب اول رسلمنیا 40 شدند
راک و رومن رینز موفق به شکست کودی رودز و ست رالینز در شب اول رسلمنیا 40 شدند

مسابقه های شب دوم رسلمنیا 40

مهم ترین مسابقه های شب دوم: رومن رینز برابر کودی رودز. ست رالینز مقابل درو مک اینتایر و مسابقه سه نفره برای عنوان United States.

نتایج رسلمنیا 40؛ شب دوم

درو مک اینتایر با شکست ست رالینز قهرمان World Heavyweight شد اما دیمین پریست آمد و با کش کردن چمدان مانی این د بنک، قهرمان جدید لقب گرفت. تیم سه نفره بابی لشلی و استریت پرافیتس موفق به شکست تیم سه نفره کرین کراس شدند. ال ای نایت برابر ای جی استایلز به پیروزی رسید. لوگن پال از عنوان United States با موفقیت دفاع کرد. بی لی قهرمان عنوان زنان شد و کودی رودز نیز به دوران رومن رینز پایان داد.

دیمین پریست قهرمان جدید World Heavyweight

شب دوم رسلمنیا 40 طوفانی شروع شد. درو مک اينتاير با شكست ست رالينز قهرمان World Heavyweight شد. سپس به سمت سى ام پانک رفت و برای او کری خواند. پانک با اينكه مصدوم بود او را زد و همان موقع ديمين پريست آمد و چمدان مانى اين د بنک را كش كرد. قهرمانی درو مک اینتایر 5 دقیقه هم نشد و حالا دیمین پریست قهرمان جدید است.

نتایج رسلمنیا 40؛ دیمین پریست قهرمان جدید World Heavyweight
نتایج رسلمنیا 40؛ دیمین پریست قهرمان جدید World Heavyweight

لوگن پال قهرمان United States باقی ماند

مسابقه سه نفره لوگن پال، رندی اورتن و کوین اوونز بسیار جذاب بود و شاهد لحظات جالبی بودیم. در پایان این لوگن پال بود که موفق شد از عنوان خود دفاع کند و همچنان قهرمان United States باقی بماند.

لوگن پال قهرمان United States باقی ماند
لوگن پال قهرمان United States باقی ماند

سرانجام داستان به پایان رسید؛ قهرمانی کودر رودز

شاهد یکی از بهترین پایان بندی های تاریخ رسل مینیا بودیم. در حالی که بلادلاین برای کمک به رومن رینز وارد شده بود، جان سینا آمد. سینا با راک روبرو شد و سپس آندرتیکر نیز آمد و راک را زد. کودی رودز سه بار متوالی به رومن رینز فینیشر زد و تمام. در پایان، جمعی از کشتی گیران و مدیران فعلی WWE از جمله تریپل اچ، سی ام پانک، رندی اورتن و سمی زین برای تبریک به کودی رودز وارد رینگ شدند و لحظات جالبی را رقم زدند.

نتایج رسلمنیا 40؛ سرانجام داستان کودی رودز به پایان رسید
نتایج رسلمنیا 40؛ سرانجام داستان کودی رودز به پایان رسید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید