0

فصل تاریخی ارلینگ هالند

ارلینگ هالند

ارلینگ هالند یکی از بهترین فصل های ممکن را سپری کرد. مهاجم نروژی منچسترسیتی، ویترین افتخارات تیمی و فردی خود را پر کرد.

ارلينگ هالند در خواب و رويا هم نمى ديد كه اولين فصل او در منچسترسيتى تا اين اندازه فوق العاده شود. بعيد است بازيكنى را در تاريخ فوتبال پيدا كنيم كه در اولين فصل خود در يک تيم جديد، به اين اندازه موفق باشد. او به مهم ترین افتخارات تیمی رسید و دستاوردهای فردی بسیاری هم داشت. نگاهی داریم به فصل تاریخی ارلینگ هالند.

شروع فوق العاده در منچسترسیتی

ارلینگ هالند در اولین سال خود در منچسترسیتی، جوايز تيمى و فردى را به معناى واقعى كلمه، درو كرد و عملكردى از خود به جا گذاشت كه انتظارها را از او چندين برابر كرد. هالند از اين به بعد كار سختى براى برابرى با اين فصل تاريخى دارد. هالند به همراه منچسترسيتى به سه گانه رسيد و در ادامه نيز سوپرجام اروپا را فتح كرد. ويترين افتخارات فردى اين بازيكن نروژى در همين يک فصل تقريبا كامل شد.

افتخارات هالند در فصل 2023-2022

ارلینگ هالند فصل را به عنوان بهترین گلزن در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر انگلیس به پایان رساند. او رکورد بیشترین گل زده در یک فصل تاریخ لیگ انگلیس را شکست. ارلینگ هالند بیشتر از هر بازیکنی دیگری در لیگ های اروپایی گلزنی کرد تا به کفش طلای اروپا نیز برسد.

درخشش هالند در این فصل باعث شد تا او به جوایز فردی بسیاری برسد. از عنوان بهترین بازیکن اروپا گرفته تا جوایزی مثل بهترین بازیکن PFA، بهترین بازیکن FWA، بهترین بازیکن لیگ برتر انگلیس و بهترین بازیکن جوان لیگ برتر انگلیس.

ارلینگ هالند در اولین فصل خود در منچسترسیتی، جوايز تيمى و فردى را به معناى واقعى كلمه درو كرد
ارلینگ هالند در اولین فصل خود در منچسترسیتی، جوايز تيمى و فردى را به معناى واقعى كلمه درو كرد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید