0

کینگ و کوئین آف د رینگ 2024

کینگ و کوئین آف د رینگ

کینگ و کوئین آف د رینگ 2024 یکی از رویدادهای سال 2024 کمپانی پرو رسلینگ WWE است. نگاهی داریم به این رویداد.

دوازدهمین رویداد ویژه کینگ آف د رینگ، این بار با اسم جدید کینگ و کوئین آف د رینگ قرار است در جده عربستان برگزار شود. این بیست و سومین تورنمنت کینگ آف د رینگ کمپانی WWE است و برای دومین بار قرار است تورنمنت کوئین آف د رینگ هم برگزار شود. در ادامه نگاهی داریم به کینگ و کوئین آف د رینگ 2024.

تاریخ کینگ آف د رینگ 2024

کینگ آف د رینگ 2024 در کشور عربستان برگزار می شود. قرار است فینال تورنمنت های کینگ آف د رینگ و کوئین آف د رینگ در این رویداد برگزار شود. این رویداد در تاریخ شنبه 5 خرداد 1403 و از ساعت 20:30 به وقت ایران شروع می شود.

نحوه تماشا

در یک مطلب ویژه، نحوه تماشای آنلاین مسابقات پرو رسلینگ توضیح داده شده است (کلیک کنید). از لینک زیر به طور مستقیم به بخش کشتی حرفه ای سایت استرایک اوت منتقل می شوید و می توانید کینگ و کوئین آف د رینگ 2024 را به راحتی تماشا کنید.

دانلود کینگ و کوئین آف د رینگ 2024

رویداد کینگ و کوئین آف د رینگ 2024 به محض انتشار در کانال خصوصی تلگرام اسپورنس نوتس قرار می گیرد. از لینک زیر به این کانال هدایت می شوید و می توانید فایل کامل مسابقات را دانلود کنید.

لازم به ذكر است كه اين مدل رویدادها يا ترجمه نمى شوند و يا با تاخير و بعد از مدتى زيرنويس فارسى براى آن ها منتشر مى شود. در حال حاضر زيرنويس فارسى این رویداد موجود نيست!

مسابقات King and Queen of the Ring 2024

به غیر از فینال تورنمنت های کینگ آف د رینگ و کوئین آف د رینگ، قرار است مسابقات دیگری نیز در این رویداد برگزار شود. کودی رودز، قهرمان عنوان WWE قرار است با لوگن پال، قهرمان عنوان United States مسابقه دهد، بکی لینچ به مصاف لیو مورگان می رود و سمی زین نیز با چد گیبل و برانسن رید روبرو خواهد شد.

کودی رودز و لوگن پال در King and Queen of the Ring 2024 به مصاف هم می روند
کودی رودز و لوگن پال در King and Queen of the Ring 2024 به مصاف هم می روند

فینال کینگ آف د رینگ 2024؛ گونتر مقابل رندی اورتن

گونتر از سمت RAW و رندی اورتن نیز از سمت SmackDown به برتری رسیدند تا به فینال کینگ آف د رینگ 2024 صعود کنند. این دو حالا باید برای قهرمانی به مصاف هم بروند. برنده این رویداد، در سامر اسلم نیز شانس مسابقه برای یکی از عناوین اصلی را پیدا خواهد کرد.

کینگ و کوئین آف د رینگ 2024؛ تقابل رندی اورتن و گونتر
کینگ و کوئین آف د رینگ 2024؛ تقابل رندی اورتن و گونتر

گونتر برنده تورنمنت کینگ آف د رینگ

گونتر با پیروزی برابر رندی اورتن، ضمن قهرمانی در تورنمنت کینگ آف د رینگ، این شانس را نیز پیدا کرد تا در سامر اسلم به مصاف قهرمان World Heavyweight برود.

گونتر برنده تورنمنت کینگ آف د رینگ 2024
گونتر برنده تورنمنت کینگ آف د رینگ 2024

دفاع کودی رودز از عنوان WWE

همانطور که انتظار می رفت، کودی رودز توانست از عنوان WWE برابر لوگن پال دفاع کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *