0

بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک

اوسیک و فیوری

مسابقه بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک قرار است بر سر تمام عناوین سنگین وزن معتبر دنیا برگزار شود.

به گزارش اسپورتس نوتس، تایسن فیوری و الکساندر اوسیک قرار است یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 به مصاف هم بروند. با اینکه این مبارزه برای ژانویه 2024 تعیین شده بود، اما مصدومیت فیوری باعث شد تا این مسابقه به تعویق بیفتد. تمام کارهای مرتبط با این مبارزه انجام شده و هر دو بوکسور نیز به توافق رسیدند تا مقابل یکدیگر قرار بگیرند. نگاهی داریم به بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک.

بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک

این مسابقه در تاریخ 30 اردیبهشت 1403 و حدود ساعت 02:30 به وقت ایران برگزار خواهد شد.

تماشای زنده بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک

برای تماشای زنده این مبارزه می توانید از سایت استرایک اوت استفاده کنید. در زمان مقرر، کافی است از لینک های این سایت اقدام کنید. نحوه کار با این سایت را از لینک زیر مطالعه کنید.

مسابقه بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک

تایسن فیوری و الکساندر اوسیک قرار است به زودی به مصاف هم بروند. اين مسابقه سر تمام عناوين معتبر سنگين وزن خواهد بود. اوسيک در حال حاضر عناوين WBO، WBF و IBF را در اختيار دارد و فيورى نيز قهرمان WBC است. اين دو بوكسور تا به حال هيچ شكستى را تجربه نكرده اند و اين مسابقه علاوه بر قهرمان بلامنازع بوكس سنگين وزن، ركورد شكست ناپذيرى يكى از اين دو بوكسور را نيز از بين خواهد برد.

فیوری در 35 مبارزه به 34 برد و یک تساوی رسیده است. او 24 مسابقه را با ناک اوت تمام کرده است. اوسیک نیز تا به حال هیچ شکستی را تجربه نکرده و تمام 21 مبارزه خود را برنده شده که شامل 14 برد با ناک اوت می شود.

بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک
بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک

بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک به تعویق افتاد

ابتدا قرار بود تا در اپریل 2023 و سپس ژانویه 2024، مسابقه بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک برگزار شود اما فیوری به دلیل مصدومیت، اعلام کرد که به این مبارزه نمی رسد. فیوری در تمرینات دچار بریدگی از ناحیه بالای چشم و ابرو شده و به همین دلیل به زمان بیشتری نیاز دارد. به این ترتیب، این مبارزه برای دومین بار تاخیر خورد.

رسمی شدن این مسابقه نیز بسیار طول کشید. فیوری شرط های بسیاری برای این مبارزه داشت که همین کار را برای مسئولان برگزاری سخت کرد اما به هر حال در اواخر سال 2023، فیوری و اوسیک به توافق رسیدند تا این مبارزه برگزار شود. 18 می 2024، جدیدترین تاریخی است که برای این مبارزه اعلام شده است.

تایسون فیوری برابر الکساندر اوسیک

سرانجام مبارزه بزرگ از راه رسید. بامداد یکشنبه 30 اردیبهشت 1403، تایسن فیوری و الکساندر اوسیک در عربستان سعودی و برای مهم ترین عناوین بوکس سنگین وزن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این مبارزه، جدال دو بوکسور شکست ناپذیر نیز به شمار می رود.

مسابقه بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک در عربستان سعودی برگزار می شود
مسابقه بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک در عربستان سعودی برگزار می شود

الکساندر اوسیک قهرمان بلامنازع بوکس سنگین وزن

مبارزه اى كه ماه ها انتظار مى رفت سرانجام برگزار شد و بعد از 12راند، الكساندر اوسيک با راى 2 به 1 داورها، موفق به شكست تايسن فيورى شد تا ضمن كسب عنوان بلامنازع بوكس سنگين وزن، به بيست و دومين برد دوران حرفه اى خود برسد و اولين شكست دوران حرفه اى تايسن فيورى را رقم بزند.

اوسيک مبارزه را بهتر شروع كرد اما فيورى رفته رفته به مسابقه مسلط شد تا اينكه در راندهاى پايانى، اوسيک مجددا بهتر ظاهر شد و فاصله اى هم تا ناک اوت فيورى نداشت. در مجموع اوسيک عملكرد بهترى نشان داد و توانست ركورد شكست ناپذيرى خود را ادامه دهد و فيورى را از جمع شكست ناپذيران خارج كند. الكساندر اوسيک حالا در دو دسته مختلف سابقه قهرمانى بلامنازع دارد: Cruiserweight و Heavyweight.

الکساندر اوسیک قهرمان بلامنازع بوکس سنگین وزن
الکساندر اوسیک قهرمان بلامنازع بوکس سنگین وزن

دانلود مسابقه بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک

از لینک زیر وارد کانال اصلی تلگرام اسپورتس نوتس می شوید و می توانید این مسابقه را به طور کامل دانلود کنید:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید