0

بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک

اوسیک و فیوری

مسابقه بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک قرار است بر سر تمام عناوین سنگین وزن معتبر دنیا برگزار شود.

به گزارش اسپورتس نوتس، تایسن فیوری و الکساندر اوسیک قرار است به زودی به مصاف هم بروند. با اینکه این مبارزه برای ژانویه 2024 تعیین شده بود، اما مصدومیت فیوری باعث شد تا این مسابقه به تعویق بیفتد. تمام کارهای مرتبط با این مبارزه انجام شده و هر دو بوکسور نیز به توافق رسیدند تا مقابل یکدیگر قرار بگیرند. نگاهی داریم به بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک.

مسابقه بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک

تایسن فیوری و الکساندر اوسیک قرار است به زودی به مصاف هم بروند. اين مسابقه سر تمام عناوين معتبر سنگين وزن خواهد بود. اوسيک در حال حاضر عناوين WBO، WBF و IBF را در اختيار دارد و فيورى نيز قهرمان WBC است. اين دو بوكسور تا به حال هيچ شكستى را تجربه نكرده اند و اين مسابقه علاوه بر قهرمان بلامنازع بوكس سنگين وزن، ركورد شكست ناپذيرى يكى از اين دو بوكسور را نيز از بين خواهد برد.

فیوری در 35 مبارزه به 34 برد و یک تساوی رسیده است. او 24 مسابقه را با ناک اوت تمام کرده است. اوسیک نیز تا به حال هیچ شکستی را تجربه نکرده و تمام 21 مبارزه خود را برنده شده که شامل 14 برد با ناک اوت می شود.

بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک
بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک

بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک به تعویق افتاد

ابتدا قرار بود تا در اپریل 2023 و سپس ژانویه 2024، مسابقه بوکس تایسون فیوری با الکساندر اوسیک برگزار شود اما فیوری به دلیل مصدومیت، اعلام کرد که به این مبارزه نمی رسد. فیوری در تمرینات دچار بریدگی از ناحیه بالای چشم و ابرو شده و به همین دلیل به زمان بیشتری نیاز دارد. به این ترتیب، این مبارزه برای دومین بار تاخیر خورد.

رسمی شدن این مسابقه نیز بسیار طول کشید. فیوری شرط های بسیاری برای این مبارزه داشت که همین کار را برای مسئولان برگزاری سخت کرد اما به هر حال در اواخر سال 2023، فیوری و اوسیک به توافق رسیدند تا این مبارزه برگزار شود. 18 می 2024، جدیدترین تاریخی است که برای این مبارزه اعلام شده است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *