0

صد و چهارمین پول پوزیشن لوییس همیلتن در فرمول یک

لوییس همیلتن-مجارستان

صد و چهارمین پول پوزیشن لوییس همیلتن در فرمول یک بالاخره از راه رسید. نگاهی داریم به تعیین خط گرندپری مجارستان 2023.

به گزارش اسپورتس نوتس، تعیین خط گرندپری مجارستان در فصل 2023 فرمول یک برگزار شد. تنها برای دومین بار در این فصل، پول پوزیشن به راننده ای از تیمی غیر از ردبول رسید. لوییس همیلتن بعد از نزدیک به 2 سال، بار دیگر در جایگاه نخست تعیین خط ایستاد. نگاهی داریم به تعیین خط گرندپری مجارستان 2023.

نهمین پول پوزیشن لوییس همیلتن در مجارستان

تعيين خط گرندپرى مجارستان فوق العاده جذاب و نزديک بود. در حالى كه جرج راسل در مرحله اول حذف شد و به نظر مى رسيد كه مرسدس تعيين خط خوبى ندارد اما لوييس هميلتن با ارائه نمايشى بى نقص، بالاتر از مكس ورستپن و لندو نوريس به پول پوزيشن گرندپرى مجارستان شد.

بعد از حدود دو فصل، لوییس بار ديگر به پول پوزيشن برسد. اين نهمين پول پوزيشن هميلتن در مجارستان است. این همچنین صد و چهارمین پول پوزیشن این راننده بریتانیایی در فرمول یک نیز به شمار می رود. همیلتن حالا این فرصت را دارد تا بعد از یک فصل وقفه، بار دیگر طعم پیروزی در فرمول یک را بچشد.

نهمین پول پوزیشن لوییس همیلتن در مجارستان
نهمین پول پوزیشن لوییس همیلتن در مجارستان

مک لارن اين روزها عالى شده و اسكار پياسترى نيز به رده چهارم رسيد. این برای دومین مسابقه متوالی است که هر دو راننده مک لارن میان 4 رده برتر تعیین خط قرار می گیرند. سورپرايزهاى مجارستان به همينجا ختم نمى شود و هر دو راننده آلفا رومئو به Q3 رسيدند. گوانيو ژو با عملکردی غافلگیرکننده، بالاتر از شارل لكلر به رتبه پنجم رسيد. والترى بوتاس هفتم، فرناندو آلونسو هشتم و سرجيو پرز نيز بالاتر از نيكو هولكنبرگ به رده نهم رسيد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *