0

الیمینیشن چمبر 2024؛ درو مک اینتایر حریف ست رالینز شد

الیمینیشن چمبر 2024

الیمینیشن چمبر 2024، دومین رویداد اصلی کمپانی WWE در سال 2024 بود. در این مطلب نگاهی داریم به این رویداد.

به گزارش اسپورتس نوتس، الیمینیشن چمبر 2024، در شهر پرث استرالیا برگزار شد و دومین رویداد مهم کمپانی WWE در سال 2024 بود. بعد از رویال رامبل و پیروزی کودی رودز، اتفاقات بسیاری در WWE رخ داد. مسابقه رودز در برابر رومن رینز برای رسل مینیا تایید شد و از طرفی، با توجه به مصدومیت سی ام پانک، قرار شد تا حریف ست رالینز در الیمینیشن چمبر مشخص شود. در ادامه نگاهی داریم به الیمینیشن چمبر 2024.

الیمینیشن چمبر 2024؛ پیروزی درو مک اینتایر در مسابقه مردان

بعد از مصدومیت ست رالینز و سی ام پانک، برنامه های WWE تغییر کرد. رالینز به رسل مینیا می رسد ولی پانک که حریف احتمالی او بود، ماه های زیادی را از دست می دهد. به همین دلیل استوری لاین عنوان World Heavyweight تغییر کرد و قرار شد تا برنده مسابقه الیمینیشن چمبر 2024، حریف ست رالینز در رسل مینیا شود.

طبق سنت مسابقه الیمینیشن چمبر، 6 کشتی گیر در این مسابقه حاضر هستند. رندی اورتن، درو مک اینتایر، کوین اوونز، بابی لشلی، ال ای نایت و لوگن پال در این مسابقه حضور دارند.

برنده مسابقه الیمینیشن چمبر 2024، حریف ست رالینز در رسل مینیا می شود
برنده مسابقه الیمینیشن چمبر 2024، حریف ست رالینز در رسل مینیا می شود

در پایان این درو مک اینتایر بود که در دیداری جذاب به پیروزی رسید و حریف ست رالینز در رسل مینیا شد. مک اینتایر که در سال 2021 نیز برنده این مسابقه شده بود، حالا این شانس را دارد تا برای عنوان World Heavyweight رقابت کند. به نظر می رسد که بالاخره WWE تصمیم گرفته تا مک اینتایر را به درستی پوش کند.

به این ترتیب هر دو مسابقه عناوین اصلی WWE برای رسل مینیا 2024 مشخص شدند؛ کودی رودز برابر رومن رینز برای عنوان WWE و تقابل درو مک اینتایر با ست رالینز برای کمربند World Heavyweight.

درو مک اینتایر با برتری در الیمینیشن چمبر 2024، حریف ست رالینز در رسل مینیا شد.
درو مک اینتایر با برتری در الیمینیشن چمبر 2024، حریف ست رالینز در رسل مینیا شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید