0

تاثیر لیونل مسی بر فوتبال آمریکا

اولین بازی لیونل مسی برای اینتر میامی

تاثیر لیونل مسی بر فوتبال آمریکا خیلی زود خود را نشان داده است. در این مطلب نگاهی داریم به تاثیر لیونل مسی بر فوتبال آمریکا.

لیونل مسی بعد از فتح کردن تمام عناوین ممکن فردی و تیمی، حالا به آمریکا رفته است. لیگ MLS پذیرای برنده 7 دوره توپ طلا است و آمریکا قصد دارد تا فوتبال را در کشور خود گسترش دهد. در همین راستا، شاید هیچ چهره ای بهتر از لیونل مسی نتواند این رشته را در ایالات متحده پرطرفدار کند. نگاهی داریم به تاثیر لیونل مسی بر فوتبال آمریکا.

تاثیر لیونل مسی بر فوتبال آمریکا؛ اولین بازی در MLS و اولین گل

اولين بازى ليونل مسى براى اينتر ميامى، بهتر و حماسى تر از اين نمى شد. او به عنوان تعويضى و با استقبال گسترده هواداران وارد زمين شد و در لحظه پايانى، گل برترى تيمش را به بهترين شكل به ثمر رساند. دقيقا يک پايان آمريكايى؛ پايانى از جنس گيم وينر و كلاچ بودن.

تاثیر مسی؛ اولین بازی در MLS و اولین گل
تاثیر مسی؛ اولین بازی در MLS و اولین گل

پروژه گسترده اینتر میامی

پروژه اينتر ميامى به رهبرى ديويد بكام و با حمايت غول هايى نظير اپل و آديداس، مى خواهد بزرگ ترين بازار جهان را براى بزرگ ترين تورنمنت ورزشى دنيا يعنى جام جهانى آماده كند.
در همين راستا، ليونل مسى آمده تا ايالات متحده را بيشتر از هر زمان ديگرى به سمت فوتبال بكشاند. چهره و نام برنده 7 دوره توپ طلا به قدرى بزرگ است كه برخى از بهترين ورزشكاران تاريخ، از نزديک اولين بازى او را تماشا كردند. چند بار به ياد داريد كه لبران جيمز و سرينا ويليامز يک بازى MLS را از نزديک تماشا كرده باشند؟

بله، فوتبال آمريكا دقيقا همچين چيزى مى خواهد. وقتى بزرگ ترين نام هاى ورزشى كشور به سمت فوتبال كشيده شوند، وقتى چهره هاى مطرح در فضاى مجازى از فوتبال و ستاره هايش صحبت كنند، مردم نيز مشتاق مى شوند تا اين رشته را دنبال كنند. اين همان هدفى است كه آمريكايى ها با آوردن ليونل مسى به MLS، مى خواهند به آن برسند.

آمریکا با به خدمت گرفتن مسی، می تواند فوتبال را در کشور خود گسترش دهد
آمریکا با به خدمت گرفتن مسی، می تواند فوتبال را در کشور خود گسترش دهد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *