0

یو اف سی 300؛ رویداد ویژه UFC

یو اف سی 300

یو اف سی 300 از راه رسید. یکی از مورد انتظارترین رویدادهای سازمان UFC. در این مطلب نگاهی داریم به این رویداد.

به گزارش اسپورتس نوتس، سیصدمین PPV سازمان UFC از راه رسید. یو اف سی 300 که شامل مچ کارت خوبی هم می شود، سر و صدای زیادی داشته و یکی از خاص ترین رویدادهای چندوقت اخیر به شمار می رود. در ادامه نگاهی داریم به این رویداد و مسابقات حاضر در یو اف سی 300.

تاریخ برگزاری UFC 300

رویداد UFC 300 صبح یکشنبه 26 فروردین 1403 به وقت ایران برگزار می شود. مبارزه اصلی این رویداد تقریبا ساعت 09:00 شروع خواهد شد.

پخش زنده یو اف سی 300

برای تماشای زنده این رویداد می توانید از سایت استرایک اوت استفاده کنید. نحوه کار با این سایت را از لینک زیر مطالعه کنید.

دانلود رویداد یو اف سی 300

با اتمام این رویداد، فایل کامل را می توانید از تلگرام اسپورتس نوتس دریافت کنید. برای ورود به این کانال، کلیک کنید. بسیاری از مسابقات ورزشی و مستندها را می توانید از همین کانال دریافت کنید.

مسابقات UFC 300

رویداد یو اف سی 300 قرار بود یکی از بهترین مچ کارت های تاریخ این مسابقات را داشته باشد اما به دلایل مختلفی از جمله آماده نبودن مبارزهای مسلمان این سازمان، مچ کارت این رویداد آنطور که انتظار می رفت نشد اما باز هم شاهد مبارزه های خوب و سطح بالایی خواهیم بود.

مبارزه اصلی میان الکس پریرا با جمال هیل خواهد بود. پریرا که قهرمان دسته Light Heavyweight است، در 11 مبارزه خود به 9 پیروزی رسیده است. جمال هیل در طرف دیگر، 12 مبارزه از 13 مبارزه اش را پیروز شده و نگاه ویژه ای به این مبارزه دارد. جاستین گیچی و مکس هالووی، یکی دیگر از مبارزه های جذاب این رویداد را برگزار می کنند. گیچی و هالووی هر دو سابقه 25 پیروزی در MMA را دارند.

در آخر نباید از مبارزه چارلز اولیویرا با آرمان ساروکیان نیز غافل شد. اولیویرا علی رغم تمام حاشیه هایی که دارد، از بهترین سبک وزن های یو اف سی است و ساروکیان نیز با ناک اوت بنیل داریوش، نام خود را سر زبان ها انداخته و در اندیشه پیروزی مهمی است.

مسابقات UFC 300
مسابقات UFC 300

ناک اوت تماشایی مکس هالووی، ادامه قهرمانی الکس پریرا

آرمان ساروكيان با راى داورها، موفق به شكست چارلز اوليورا در UFC 300 شد. با اين برد، ركورد ساروكيان به 3-22 ارتقا پيدا كرد و تعداد شكست هاى دوران حرفه اى اوليويرا نيز دو رقمى شد و ركورد او اكنون 10-34 است.

در مبارزه اى جذاب و تماشايى و در حالى كه تنها يک ثانيه به پايان مبارزه مانده بود، مكس هالووى تماشايى ترين لحظه UFC 300 را خلق كرد و موفق به ناك اوت جاستين گيچى شد. اين بيست و ششمين برد دوران حرفه اى هالووى و پنجمين شكست جاستين گيچى است. جالب است بدانيد هالووى دو پاداش مختلف از اين مبارزه دريافت كرد. 300 هزار دلار به دليل بهترين فينيش UFC 300 و 300 هزار دلار به دليل بهترين عملكرد اين رويداد.

مکس هالووی دو پاداش 300 هزار دلاری دریافت کرد
مکس هالووی دو پاداش 300 هزار دلاری دریافت کرد

و سرانجام در مبارزه اصلى UFC 300، الكس پريرا در همان راند اول با ناک اوت فنى جمال هيل به پيروزى رسيد و قهرمان Light Heavyweight باقى ماند. رکورد پریرا با این برد به 2-10 رسید و او حالا یک دفاع موفق از عنوان قهرمانی اش دارد.

الکس پریرا قهرمان Light Heavyweight باقی ماند
الکس پریرا قهرمان Light Heavyweight باقی ماند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *