0

ست رالینز قهرمان عنوان جدید WWE

ست رالینز

ست رالینز با شکست ای جی استایلز در رویداد Night of Champions، قهرمان عنوان جدید WWE World Heavyweight شد.

به گزارش اسپورتس نوتس، رویداد Night of Champions در شهر جده عربستان برگزار شد و در چارچوب آن، ست رالینز به اولین قهرمان عنوان جدید WWE تبدیل شد. رالینز که با شکست شینسکه ناکامورا، دیمین پریست و در ادامه فین بلر به این مسابقه رسیده بود، برابر ای جی استایلز قرار گرفت و موفق به شکست او شد.

عنوان جدید WWE World Heavyweight

عنوان WWE World Heavyweight، کمربند جدیدی است که مخصوص برند RAW است و حالا مهم ترین عنوان این برند به شمار می رود. عناوین WWE و Universal که هر دو در اختیار رومن رینز هستند با یکدیگر ترکیب شدند و اکنون رینز به عنوان Universal Champion شناخته می شود. در همین راستا کمپانی WWE از عنوان جدیدی با نام عنوان جدید World Heavyweight رونمایی کرد.

این عنوان در اصل همان عنوان سابق سنگین وزن است که در سال 2002 معرفی شد. کمربند سنگین وزن متعلق به کمپانی WCW بود و هنگامی که WWE این پروموشن را خرید، کمربند سنگین وزن نیز به یکی از عناوین اصلی تبدیل شد. در سال 2013 این عنوان با کمربند WWE ادغام شد و دیگر خبری از این کمربند نبود. در سال 2023 اما کمپانی WWE تصمیم گرفت تا بار دیگر این عنوان را اضافه کند.

عنوان جدید WWE World Heavyweight
عنوان جدید WWE World Heavyweight

عنوان جدید WWE؛ راهی برای جذاب نگه داشتن مسابقات

اضافه کردن یک عنوان جدید، فکر هوشمندانه ای بود. رومن رینز هر دو عنوان اصلی کمپانی را در اختیار داشت و این موضوع باعث شده بود تا پتاسنیل های زیادی تلف شوند. از طرف دیگر، کمپانی از رینز غولی ساخته که به این راحتی عناوین را از دست نمی دهد. پس ایده اضافه کردن یک کمربند اصلی، احتمالا بهترین گزینه فعلی بود.

با این کار هم یک عنوان مهم دیگر اضافه شده، هم کمپانی می تواند به خوبی مسیر رومن رینز و بلادلاین را پیش ببرد. مسیری که با توجه به اتفاقات اخیر، به پایان راه نزدیک می شود.

هر دو عنوان مهم WWE در اختیار رومن رینز بود و اضافه کردن عنوانی جدید، فکر هوشنمندانه ای است
هر دو عنوان مهم WWE در اختیار رومن رینز بود و اضافه کردن عنوانی جدید، فکر هوشنمندانه ای است

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *