0

کریس پال به گلدن استیت واریرز ترید شد

کریس پال

کریس پال که در ازای ترید بردلی بیل به فینیکس سانز، به واشینگتن ویزاردز فرستاده شد، حالا تیم جدیدی دارد و عضو گلدن استیت واریرز است.

به گزارش ادرین وجناروسکی از ESPN، کریس پال، گارد 38 ساله سابق تیم های لس آنجلس کلیپرز، هیوستن راکتس و فینیکس سانز، در ازای تریدی به گلدن استیت واریرز پیوست. در ادامه نگاهی داریم به این ترید و تریدهای قبلی.

ترید بردلی بیل به فینیکس سانز

فصل تابستان همیشه پر است از تریدهای مختلف و مخصوصا با نزدیک شدن به مراسم درفت، این تریدها بیشتر هم می شود. بعد از ترید بردلی بیل به فینیکس سانز که باعث شد کریس پال نیز به واشینگتن ویزاردز برود، اکنون شاهد ترید مهم دیگری هستیم.

ترید بردلی بیل به این صورت است که او در ازای کریس پال، لندری شمت و 10 پیک مختلف درفت، به فینیکس سانز رفت. در ازای همین ترید، کریس پال نیز راهی واشینگتن ویزاردز شد. از آنجایی که ویزاردز و پال تمایلی برای همکاری نداشتند، واشینگتن تصمیم به مذاکره برای CP3 گرفت.

ترید بردلی بیل به فینیکس سانز، کریس پال را نیز راهی واشینگتن ویزاردز کرد
ترید بردلی بیل به فینیکس سانز، کریس پال را نیز راهی واشینگتن ویزاردز کرد

کریس پال به واریرز ترید شد

روزهای شلوغ واشینگتن ویزاردز که به ترید کریستپس پورزینگس نیز به بوستون سلتیکس منجر شد. این بار اما واشینگتنی ها کریس پال را نیز ترید کردند. كريس پال در ازاى جردن پول، رايان رالينز، پيک محافظت شده راند اول درفت 2030 و پيک راند دو درفت 2027، به گلدن استيت واريرز تريد شد.

شنیده می شود که واریرز خواهان حفظ پال است. استیو کر و تیمش که در سال 2022 موفق به کسب چهارمین حلقه قهرمانی خود شدند، می خواهند تا یکبار دیگر شانس خود را امتحان کنند. در همین راستا، واریرز برنامه ای برای استفاده از کریس پال در تریدهای آینده خود ندارد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *