0

انتونی دیویس و گران ترین قرارداد سالانه تاریخ NBA

انتونی دیویس

انتونی دیویس گران ترین قرارداد سالانه تاریخ لیگ NBA را به ثبت رساند. نگاهی داریم به این تمدید قرارداد تاریخی.

به گزارش اسپورتس نوتس، انتونی دیویس، پاور فوروارد 30 ساله لس آنجلس لیکرز، قرارداد خود با این تیم را به مدت سه سال تمدید کرد. دیویس که از سال 2019 در لیکرز حضور دارد و سابقه قهرمانی در این تیم را هم دارد، حداقل تا سال 2028 در این تیم ماندنی شد. نگاهی داریم به تمدید قرارداد او با لس آنجلس لیکرز.

گران ترین قرارداد سالانه تاریخ NBA

انتونى ديويس قرارداد خود با لس آنجلس ليكرز را به مدت سه سال و به ارزش 186 ميليون دلار تمديد كرد. اين گران ترين قرارداد سالانه تاريخ NBA به شمار مى رود. دیویس به طور میانگین در هر سال این قرارداد، 62 میلیون دلار دریافت خواهد کرد. لیگ NBA تابستان پر خرجی را تجربه می کند. چندی پیش نیز جیلن براون قرارداد خود با بوستون سلتیکس را تمدید کرد که به گران ترین قرارداد تاریخ NBA تبدیل شد.

جالب است بدانید که در تابستان 2023، گران ترین قرارداد سالانه لیگ NFL هم ثبت شد. در آنجا میانگین گران ترین قرارداد 52 میلیون دلار است که 10 میلیون دلار کمتر از لیگ NBA است.

تمدید قرارداد انتونی دیویس با لس آنجلس لیکرز، گران ترین قرارداد سالانه تاریخ NBA است
تمدید قرارداد انتونی دیویس با لس آنجلس لیکرز، گران ترین قرارداد سالانه تاریخ NBA است

نگاهی به دوران حرفه ای انتونی دیویس

انتونی دیویس در سال 2012 به عنوان پیک یک توسط نیواورلینز پلیکانز درفت شد. او تا سال 2019 در پلیکانز حضور داشت و سپس به لس آنجلس لیکرز ترید شد. دیویس در سال 2020 به همراه لیکرز قهرمان NBA شد. او سابقه 8 بار حضور در مسابقه آل استار و 4 حضور در تیم اول سال را دارد. او 4 بار هم در تیم های منتخب دفاعی سال قرار گرفته است.

از دیگر افتخارات این فوروارد 30 ساله می توان به حضور در تیم منتخب 75 سالگی لیگ NBA نیز اشاره کرد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید