0

تمدید قرارداد تاریخی گرگ پاپوویچ با سن انتونیو اسپرز

تمدید قرارداد گرگ پاپوویچ

گرگ پاپوویچ، سرمربی افسانه ای سن انتونیو اسپرز، قراردادش با این تیم را به مدت 5 سال تمدید کرد. نگاهی داریم به این تمدید قرارداد.

به گزارش اسپورتس نوتس، گرگ پاپوویچ 74 ساله که از سال 1996 هدایت سن انتونیو اسپرز را برعهده گرفت، قرارداد خود را به مدت 5 سال دیگر نیز تمدید کرد. نگاهی داریم به این تمدید قرارداد و همچنین عملکرد پاپ.

گرگ پاپوویچ؛ گران ترین مربی تاریخ NBA

گرگ پاپوویچ 74 ساله که سابقه 5 قهرمانی در لیگ NBA را دارد، قرارداد خود را به مدت 5 فصل دیگر تمدید کرد. پاپوویچ در این 5 سال، بیشتر از 80 میلیون دلار دریافت می کند. به این ترتیب او تبدیل به گران ترین مربی تاریخ لیگ NBA شد.

این تمدید قرارداد ثابت می کند که اسپرز برنامه ای جدی در پیش دارد. با درفت کردن ویکتور ومبانیاما به عنوان پیک 1 درفت 2023، اسپرز می خواهد مجددا تیم قدرتمندی تشکیل دهد. پاپوویچ که نزدیک به 30 سال است در اسپرز حضور دارد، قبلا هم تغییر نسل در این تیم را تجربه کرده است. پاپ حالا می خواهد یکبار دیگر سن انتونیو را به جمع مدعیان اضافه کند.

گرگ پاپوویچ سابقه 5 قهرمانی به همراه سن انتونیو اسپرز را دارد
گرگ پاپوویچ سابقه 5 قهرمانی به همراه سن انتونیو اسپرز را دارد

عملکرد پاپ در سن انتونیو اسپرز

تمام 5 قهرمانی سن انتونیو اسپرز تحت هدایت گرگ پاپوویچ به دست آمده است. اسپرز به همراه این مربی 6 بار به فینال NBA رسید و 5 بار قهرمان شد. پاپوویچ 3 عنوان بهترین مربی سال را کسب کرده که یک رکورد به شمار می رود. او همچنین رکورددار بیشترین پیروزی در فصل عادی تاریخ NBA است.

از گرگ پاپوویچ همواره به عنوان یکی از بهترین مربی های تاریخ بسکتبال یاد می شود. او در میان 15 مربی برتر تیم 75 سالگی NBA نیز قرار دارد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *