0

مانی این د بنک 2024

مانی این د بنک

مانی این د بنک یکی از مهم ترین رویدادهای سالانه کمپانی WWE به شمار می رود. در این مطلب نگاهی داریم به مانی این د بنک 2024.

به گزارش اسپورتس نوتس، مانی این د بنک یکی از 5 رویداد اصلی کمپانی WWE است و به نوعی شروع کننده فصلی جدید در این کمپانی به شمار می رود. هر سال این رویداد و مخصوصا مسابقه های اصلی مردان و زنان، شروع کننده استوری لاین های جدیدی است که هیجان زیادی به مخاطب ها منتقل می کند. در ادامه نگاهی داریم به این رویداد و نتایج آن.

تاریخ مانی این د بنک 2024

مانی این د بنک 2024 در کشور کانادا برگزار می شود. قرار است در این رویداد علاوه بر مسابقه اصلی مان این د بنک، مبارزه ای هم برای عنوان World Heavyweight برگزار شود. این رویداد در بامداد یکشنبه 17 تیر 1403 و از ساعت 03:00 به وقت ایران شروع می شود.

نحوه تماشا

در یک مطلب ویژه، نحوه تماشای آنلاین مسابقات پرو رسلینگ توضیح داده شده است (کلیک کنید). از لینک زیر به طور مستقیم به بخش کشتی حرفه ای سایت استرایک اوت منتقل می شوید و می توانید مانی این د بنک 2024 را به راحتی تماشا کنید.

دانلود مانی این د بنک 2024

رویداد مانی این د بنک 2024 به محض انتشار در کانال خصوصی تلگرام اسپورنس نوتس قرار می گیرد. از لینک زیر به این کانال هدایت می شوید و می توانید فایل کامل مسابقات را دانلود کنید.

لازم به ذكر است كه اين مدل رویدادها يا ترجمه نمى شوند و يا با تاخير و بعد از مدتى زيرنويس فارسى براى آن ها منتشر مى شود. در حال حاضر زيرنويس فارسى این رویداد موجود نيست!

مسابقات مانی این د بنک 2024

مسابقه اصلی مانی این د بنک 2024 با حضور 6 نفر برگزار می شود که شامل سه کشتی گیر از RAW و سه کشتی گیر از SmackDown است. به غیر از این مسابقه، قرار است مسابقه ای سه به سه میان تیم متشکل از کودی رودز، رندی اورتن و کوین اوونز برابر بلادلاین نیز برگزار شود. در کنار این مسابقات، دیمین پریست نیز باید برابر ست رالینز از عنوان World Heavyweight دفاع کند.

مسابقه اصلی مانی این د بنک 2024
مسابقه اصلی مانی این د بنک 2024

نتایج مانی این د بنک 2024

درو مک اینتایر برنده مسابقه مردان مانی این د بنک شد. مک اینتایر سپس در مسابقه دیمین پریست با ست رالینز حضور پیدا کرد و چمدان خود را کش کرد تا این مسابقه سه نفره شود. سی ام پانک اما آمد و مجددا مانع مک اینتایر شد تا پریست برنده این مسابقه شود و همچنان قهرمان World Heavyweight باقی بماند.

درو مک اینتایر برنده مسابقه مردان مانی این د بنک شد اما کش ناموفقی داشت
درو مک اینتایر برنده مسابقه مردان مانی این د بنک شد اما کش ناموفقی داشت

سمی زین از سد بران بریکر گذشت و قهرمان Intercontinental باقی ماند. بلادلاین به رهبری سولو نیز موفق به شکست تیم سه نفره کودی رودز، رندی اورتن و کوین اوونز شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید