0

تیم منتخب استفن کری

استفن کری

استفن کری تیم منتخب خود را انتخاب کرد. در این مطلب نگاهی داریم به تیم منتخب استفن کری و اسطوره هایی که او برای تیم خود انتخاب کرده است.

به گزارش اسپورتس نوتس، استفن کری از تیم 5 نفره خود رونمایی کرد. مثل بسیاری از بسکتبالیست ها و ستاره های سرشناس، از استفن کری نیز درباره تیم منتخب او سوال شد. او انتخاب های جالبی داشت که در این مطلب نگاهی داریم به این تیم.

بازیکنان حاضر در تیم منتخب استفن کری

استفن کری تیم منتخب خود را با پست سنتر شروع کرد. او شکیل اونیل را به عنوان سنتر تیم خود انتخاب کرد. بعد از پست سنتر، نوبت به پاور فوروارد رسید. مثل بسیاری از علاقه مندان به بسکتبال، کری نیز تیم دانکن را در پست پاور فوروارد تیم خود قرار داد. پوینت گارد فعلی واریرز در ابتدا لری برد را در پست اسمال فوروارد قرار داد. با این حال اما بعد از اینکه مایکل جردن را در پست شوتینگ گارد انتخاب کرد، کری دست به تغییر زد.

او لری برد را از تیم خود برداشت و کوبی برایانت را در پست اسمال فوروارد گذاشت. در پایان نیز انتخاب استفن کری برای پست پوینت گارد، مجیک جانسن بود. جالب است که استفن کری خودش را در تیم 5 نفره اش قرار نداد.

استفن کری در تیم منتخب خود، کوبی برایانت را در پست اسمال فوروارد قرار داد
استفن کری در تیم منتخب خود، کوبی برایانت را در پست اسمال فوروارد قرار داد

آشنایی با استفن کری

بهترین شوتزن تاریخ بسکتبال که تاثیر بسزایی در شیب تند تحولات اخیر دنیای بسکتبال داشته است. توانایی کری در شوت زدن از تمام نقاط زمین، نحوه بازی را تغییر داد. او گلدن استیت واریرز را به چهار قهرمانی رساند و دو بار نیز به عنوان ارزشمندترین بازیکن سال انتخاب شد.

از جمله فصل 2015/16 که واریرز رکورد بیشترین پیروزی در فصل عادی را به جا گذاشت و کری به اولین و تا به امروز تنها بازیکن تاریخ NBA تبدیل شده که با تمام آرای ممکن، به عنوان MVP انتخاب می شود. دوران حرفه ای این پوینت گارد تا به اینجا در گلدن استیت واریرز سپری شده و او رکورددار بیشترین پرتاب سه امتیازی در تاریخ NBA است.

استفن کری تنها بازیکنی است که با تمام آرای ممکن به عنوان MVP انتخاب شده است
استفن کری تنها بازیکنی است که با تمام آرای ممکن به عنوان MVP انتخاب شده است

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *