0

بوکس مایک تایسون با جیک پال

مایک تایسون جیک پال

مسابقه بوکس مایک تایسون با جیک پال برای جولای 2024 تعیین شده است. نگاهی داریم به این مسابقه.

به گزارش اسپورتس نوتس، در اقدامی عجیب، قرار شد تا مایک تایسون 57 ساله در مسابقه ای بوکس برابر جیک پال قرار بگیرد. این مسابقه در تابستان 1403 برگزار می شود. در ادامه نگاهی داریم به این تقابل.

تقابل مایک تایسون با جیک پال

در خبری عجیب، مایک تایسن اعلام کرد که در تاریخ 20 جولای 2024 به مصاف جیک پال خواهد رفت. این مسابقه قرار است در ورزشگاه AT&T آمریکا که ورزشگاه خانگی تیم دالاس کاوبویز است برگزار شود. مبارزه بوکس مایک تایسون با جیک پال همچنین از نتفلیکس نیز به طور زنده پخش خواهد شد. تایسن 57 ساله، سابقه 58 مبارزه در طول دوران حرفه ای خود دارد که 50 پیروزی و 6 شکست برای او ثبت شده است (2 مبارزه بی رای). تایسن به طور رسمی در سال 2005 بازنشسته شد اما در این مدت مسابقات نمایشی متعددی برگزار کرده، از جمله سال 2020 برابر روی جونز جونیر.

جیک پال 27 ساله که مانند برادر بزرگترش، لوگن پال، از شبکه های اجتماعی شهرت پیدا کرد، سابقه حضور در 10 مسابقه رسمی بوکس را دارد که به 9 پیروزی و یک شکست رسیده است. این مسابقه کمک زیادی به پال خواهد کرد تا حتی بیشتر از قبل خودش را مطرح کند و مخصوصا در جهان بوکس دیده شود.

مسابقه بوکس مایک تایسون با جیک پال در تابستان 1403 برگزار خواهد شد
مسابقه بوکس مایک تایسون با جیک پال در تابستان 1403 برگزار خواهد شد

تاریخ مسابقه بوکس مایک تایسون با جیک پال

این مسابقه در تاریخ 20 جولای 2024 که برابر است با 30 تیر 1403 در ورزشگاه AT&T برگزار خواهد شد.

تماشای مبارزه مایک تایستون با جیک پال

برای تماشای زنده این مبارزه می توانید از سایت استرایک اوت استفاده کنید. در زمان مقرر، کافی است از لینک های این سایت اقدام کنید. نحوه کار با این سایت را از لینک زیر مطالعه کنید.

برای تماشای زنده بوکس مایک تایسون با جیک پال انگانو کلیک کنید

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *