0

یو اف سی 299؛ شاون اوملی مقابل مارلون ورا

یو اف سی 299

یو اف سی 299 یکی از جذاب ترین رویدادهای چندوقت اخیر سازمان UFC است. نگاهی داریم به این رویداد.

به گزارش اسپورتس نوتس، رویداد UFC 299 که مسابقه شاون اوملی برابر مارلون ورا بود، در تاریخ 9 مارچ 2024 برگزار شد. مچ کارت این رویداد بسیار قوی بود و مسابقات جذابی را شاهد بودیم. در ادامه نگاهی داریم به مسابقات رویداد یو اف 299.

مسابقات یو اف سی 299

مبارزه های یو اف سی 299 یکی از جذاب ترین مچ کارت های چند ماه اخیر را رقم زده است. مبارزه اصلی برای عنوان Bantamweight میان شاون اوملی و مارلون ورا است. این دو در UFC 252 نیز به مصاف هم رفتند که ورا موفق به ثبت تنها شکست دوران حرفه ای اوملی شد. به غیر از این مبارزه، شاهد تقابل مورد انتظار داستین پویریه با بنوا سینت دنیس هم خواهیم بود. این مبارزه قرار است در 5 راند برگزار شود.

مچ کارت یو اف سی 299
مچ کارت یو اف سی 299

تاریخ برگزاری UFC 299

رویداد UFC 299 صبح یکشنبه 20 اسفند 1402 به وقت ایران برگزار می شود. مبارزه اصلی این رویداد تقریبا ساعت 09:00 شروع خواهد شد.

پخش زنده یو اف سی 299

برای تماشای زنده این رویداد می توانید از سایت استرایک اوت استفاده کنید. نحوه کار با این سایت را از لینک زیر مطالعه کنید.

ناک اوت بنوا سینت دنیس توسط داستین پویریه

داستين پويريه در مبارزه اى تماشايى، موفق به ناک اوت بنوا سينت دنيس شد تا به سى امين برد دوران حرفه اى خود برسد. سينت دنيس راند اول را بسيار هجومى شروع كرد اما پويريه با تجربه بالايش دفاع كرد و اجازه نداد تا مبارز فرانسوى كامل مسلط شود. در راند دوم هم با اينكه مجددا سينت دنيس هجومى كار را شروع كرده بود، پويريه مجددا با تكيه بر دفاع قوى اش توانست او را مهار كند و در ادامه با آپركاتى تماشايى، مقدمه ناک اوت او را فراهم كرد.

یو اف سی 299؛ داستين پويريه در مبارزه اى تماشايى، موفق به ناک اوت بنوا سينت دنيس شد
داستين پويريه در مبارزه اى تماشايى، موفق به ناک اوت بنوا سينت دنيس شد

پیروزی شاون اوملی برابر مارلون ورا

در مسابقه اصلی یو اف سی 299، شاون اوملى با نمايشى مسلط و قدرتمند برابر مارلون ورا، با راى متحد داورها به پيروزى رسيد تا همچنان قهرمان دسته Bantamweight باقى بماند. با اين پيروزى، اوملى به هجدهمين برد خود در 19 مبارزه اش در MMA رسيد.

پیروزی شاون اوملی در UFC 299
پیروزی شاون اوملی برابر مارلون ورا

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *