0

سی ام پانک از AEW اخراج شد

سی ام پانک از AEW اخراج شد

سی ام پانک بعد از حواشی زیاد، توسط تونی خان از کمپانی AEW اخراج شد. نگاهی داریم به اخراج این کشتی گیر معروف.

به گزارش اسپورتس نوتس، سی ام پانک بار دیگر در پشت صحنه AEW حاشیه ساز شد. یک درگیری دیگر باعث شد تا صبر مدیر پروموشن AEW لبریز شود و قرارداد این کشتی گیر 44 ساله را فسخ کند. نگاهی داریم به اخراج سی ام پانک از این کمپانی.

قرارداد سی ام پانک با AEW فسخ شد

با اعلام رسمى تونى خان، قرارداد فيليپ بروكس، معروف به سى ام پانک، فسخ شد و او ديگر در كمپانى AEW حضور نخواهد داشت.

ماجرا از اين قرار است كه سى ام پانک در پشت صحنه رويداد All In با جک پرى درگير مى شود و كار به جايى مى رسد كه ساموا جو اين دو را از هم جدا مى كند. تونى خان شخصا شاهد درگيرى اين دو كشتى گير كه چندى پيش هم با يكديگر جر و بحث داشتند بوده و به همين دليل تصميم به تعليق هر دو مى گيرد. شنيده مى شود كه پانک همانجا به تونى خان مى گويد كه استعفا مى دهد!

پانک چندى پيش نيز با كنى اومگا و يانگ باكس به مشكل خورده بود. كار به جايى كشيد كه حتى اومگا و يانگ باكس، تونى خان را تهديد كردند كه از AEW مى روند. در آخر اما مالک AEW توانست این حاشیه را پشت سر بگذارد. بعد از حاشیه جدید سی ام پانمک، مالک و مدير AEW اين بار ديگر طاقت نياورد و تصميم به اخراج يكى از مهم ترين چهره هاى پروموشن خود گرفت و با سى ام پانک 44 ساله قطع همكارى كرد.

درگیری میان جک پری و سی ام پانک، باعث اخراج پانک از AEW شد
درگیری میان جک پری و سی ام پانک، باعث اخراج پانک از AEW شد

بازنشستگی احتمالی یا ادامه فعالیت؟

سی ام پانک 44 ساله است و شاید دیگر هیچوقت در کشتی حرفه ای مسابقه ندهد. او که سابقه فعالیت در پروموشن هایی نظیر WWE، NWA و Ring of Honor را در کارنامه دارد، در سال 2014 از کشتی حرفه ای بازنشسته شد. پانک مدتی را در رشته MMA و مسابقه در کمپانی UFC سپری کرد تا سرانجام در سال 2021 مجددا به پرو رسلینگ برگشت.

حالا سوال اصلی این است که سی ام پانک بار دیگر از کشتی حرفه ای بازنشسته می شود یا همچنان تصمیم دارد که در این رشته فعالیت کند؟

برچسب‌ها:, ,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *