0

بکلش 2024؛ کشتی کج WWE

بکلش 2024

بکلش 2024، اولین رویداد کمپانی WWE بعد از رسلمنیا 40 به شمار می رود. این رویداد در فرانسه برگزار می شود.

معمولا بعد از رسلمنیا، دبلیودبلیوای سعی می کند که برخی از استوری لاین ها را ادامه دهد و از طرف دیگر، خط داستان های جدید نیز به وجود آورد. بکلش، رویدادی است که بعد از رسلمنیا برگزار می شود و هدف آن، پلی از رسلمنیا به دوران جدید است. این رویداد قرار است در فرانسه برگزار شود. نگاهی داریم به بکلش 2024.

تاریخ بکلش 2024

بکلش 2024 در کشور فرانسه برگزار می شود. این اولین رویداد زنده کمپانی WWE است که در فرانسه برگزار می شود و اولین رویداد بکلش است که میزبانی آن در خارج از آمریکای شمالی است. این رویداد در تاریخ شنبه 15 اردیبهشت 1403 و از ساعت 20:00 به وقت ایران شروع می شود.

نحوه تماشا

در یک مطلب ویژه، نحوه تماشای آنلاین مسابقات پرو رسلینگ توضیح داده شده است (کلیک کنید). از لینک زیر به طور مستقیم به بخش کشتی حرفه ای سایت استرایک اوت منتقل می شوید و می توانید بکلش 2024 را به راحتی تماشا کنید.

دانلود بکلش 2024

رویداد بکلش 2024 به محض انتشار در کانال خصوصی تلگرام اسپورنس نوتس قرار می گیرد. از لینک زیر به این کانال هدایت می شوید و می توانید فایل کامل مسابقات را دانلود کنید.

لازم به ذكر است كه اين مدل رویدادها يا ترجمه نمى شوند و يا با تاخير و بعد از مدتى زيرنويس فارسى براى آن ها منتشر مى شود. در حال حاضر زيرنويس فارسى این رویداد موجود نيست!

راهنمای دانلود

بعد از کلیک روی لینک بالا، وارد کانال اصلی تلگرام اسپورتس نوتس می شوید. سپس لینک کانال خصوصی برای شما نمایان می شوید و از پست مرتبط به کانال مستندهای ورزشی منتقل می شوید. در این کانال مستندهای زیادی قرار دارد و می توانید مستند مورد نظر خود را به راحتی دانلود کنید.

مسابقات بکلش 2024

تا به این لحظه، 5 مسابقه برای این رویداد ثبت شده است. مهم ترین مسابقه برای عنوان WWE است که در آن کودی رودز باید برای اولین بار در یک رویداد مهم، از عنوان خود دفاع کند. حریف رودز در این مسابقه ای جی استایلز است. از مسابقه های مهم دیگر می توان به تقابل دیمین پریست با جی اوسو برای عنوان World Heavyweight اشاره کرد. بی لی برای دفاع از قهرمانی زنان WWE به مصاف نائومی و تیفنی استرتن می رود و دو مسابقه تگ تیم مردان و زنان هم قرار است برگزار شود.

مسابقه اصلی بکلش 2024 میان کودی رودز و ای جی استایلز است
مسابقه اصلی بکلش 2024 میان کودی رودز و ای جی استایلز است

نتایج بکلش 2024

در جو فوق العاده لیون فرانسه که تماشاگران یکی از بهترین فضاهای ممکن را به وجود آوردند، دیمین پریست موفق به شکست جی اوسو شد تا همچنان قهرمان World Heavyweight باقی بماند. در پایان این مسابقه، درگیری جزئی میان اعضای جاجمنت دی رخ داد!

در مسابقه اصلی که بسیار جذاب بود، کودی رودز توانست از عنوان WWE برابر ای جی استایلز دفاع کند. استایلز در این مسابقه فوق العاده بود و ثابت کرد که همچنان می تواند یکی از مهره های اصلی کمپانی باشد.

کودی رودز در بکلش 2024 با موفقیت از عنوان خود دفاع کرد
کودی رودز در بکلش 2024 با موفقیت از عنوان خود دفاع کرد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید