0

بری وایت، ستاره WWE درگذشت

بری وایت

بری وایت، ستاره محبوب کمپانی WWE در سن 36 سالگی درگذشت. در این مطلب نگاهی داریم به وایت و اتفاقات اخیر.

به گزارش اسپورتس نوتس، با اعلام رسمى تريپل اچ و كمپانى WWE، ويندهم لاورنس راتوندا، معروف به برى وايت كه يكى از بهترين و جذاب ترين شخصيت هاى دهه 2010 پرو رسلينگ و كمپانى WWE بود، در روز 24 آگست 2023 بر اثر حمله قلبى درگذشت.

بری وایت؛ شخصیت جذاب کمپانی WWE

ويندهم راتوندا دوران حرفه ای خود را با پیوستن به آکادمی کمپانی WWE شروع کرد. او در سال 2010 به برند تازه تاسیس NXT اضافه شد و اولین بار در همان سال در یک شوی تلویزیونی حضور پیدا کرد. در ابتدا نام داخل رینگ او، هاسکی هریس بود. دوران حرفه ای راتوندا در سال 2012 پیشرفت قابل توجهی داشت. او با شخصیت جدید بری وایت در کمپانی WWE حاضر شد.

وايت با این گیمیک جدید، به يكى از محبوب ترين شخصيت هاى كمپانى WWE تبديل شد. فكشن The Wyatt Family استورى لاين هاى بسيار جذابى داشت و لحظات ماندگارى را خلق كرد. وايت در اين دوره قهرمان WWE هم شد و يكى از چهره هاى كمپانى به شمار مى رفت. او با گيميک The Fiend نيز مسابقه داد و قرار بود كه بعد از بازگشت به كمپانى، شخصيت جديدى داشته باشد.

بری وایت سابقه قهرمانی در WWE را داشت
بری وایت سابقه قهرمانی در WWE را داشت

مرگ یکی از بهترین های WWE در 36 سالگی

وايت بعد از یک دوره دوری، بار دیگر به كمپانى WWE برگشت. او حتی یک مسابقه هم برگزار کرد اما از ماه فوريه مجددا از مسابقات فاصله گرفت. WWE در آن زمان اعلام كرد كه وايت به يک بيمارى دچار شده و شنيده مى شد كه جان او در خطر است. با اينكه در آخرين اخبار آمده بود كه وايت در حال بهبودى است و همه اميدوار به بازگشت مجددا او شده بودند، خبر ناگهانى كمپانى، جهان كشتى حرفه اى را در شوک فرو برد.

بری وایت در 36 سالگی درگذشت تا پرو رسلینگ یکی از استعدادهای خاص خود را خیلی زود از دست بدهد. در سال 2020 نیز برودی لی که در WWE با نام لوک هارپر مسابقه می داد فوت شد. اکنون فکشن وایت فمیلی، دو اعضای خود را از دست داده است.

بعد از لوک هارپر، یکی دیگر از اعضای فکشن وایت فمیلی نیز از دنیا رفت
بعد از لوک هارپر، یکی دیگر از اعضای فکشن وایت فمیلی نیز از دنیا رفت

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *