0

دانلود فصل دوم مستند بریک پوینت (Break Point)

بریک پوینت

مستند بریک پوینت از مستندهای سریالی نتفلیکس است که به حواشی دنیای تنیس می پردازد. در ادامه مطلب لینک دانلود فصل دوم مستند Break Point قرار دارد.

شبکه های استریم به تازگی مستندهای زیادی از دنیای جذاب ورزش ساخته اند و تا به امروز مستندهای مختلفی از این شبکه ها پخش شده است. نتفلیکس از شبکه هایی است که در سال های اخیر آرشیو خوبی از مستندهای ورزشی درست کرده و یکی از این مستندها نیز بریک پوینت نام دارد. نگاهی داریم به این مستند و نحوه دانلود آن.

مستند Break Point

مستند بریک پوینت درباره تنیس حرفه ای و بازیکنان آن است. نتفلیکس در این مستند سعی کرده تا وارد زندگی تنیسورهایی شود که هر یک با چالش های خاص خود دست و پنجه نرم می کنند. در این مستند هم به تنیس مردان پرداخته می شود و هم شامل تنیس زنان می شود. تا به حال دو فصل از مستند بریک پوینت پخش شده است.

الگوی نتفلیکس در مستندهای ورزشی اش بسیار بهم نزدیک است و در تمام این مستندها از یک خط داستانی استفاده می کند. این شبکه سعی دارد پلی میان زندگی حرفه ای و خصوصی ورزشکاران بزند و چالش های مختلف آن ها را به نمایش بگذارد.

مستند بریک پوینت درباره تنیس و چالش های مختلف تنیسورهای حرفه ای است
مستند بریک پوینت درباره تنیس و چالش های مختلف تنیسورهای حرفه ای است

دانلود فصل دوم مستند بریک پوینت

تمام 6 قسمت منتشر شده از فصل دوم مستند بریک پوینت در کانال خصوصی تلگرام اسپورنس نوتس قرار گرفته اند. از لینک زیر به این کانال هدایت می شوید و می توانید مستندهای مختلف از جمله این مستند فوتبالی را دانلود کنید.

برای دانلود مستند Break Point کلیک کنید

لازم به ذكر است كه اين مدل مستندها يا ترجمه نمى شوند و يا با تاخير و بعد از مدتى زيرنويس فارسى براى آن ها منتشر مى شود. در حال حاضر زيرنويس فارسى این مستند موجود نيست!

راهنمای دانلود

بعد از کلیک روی لینک بالا، وارد کانال اصلی تلگرام اسپورتس نوتس می شوید. سپس لینک کانال خصوصی برای شما نمایان می شوید و از پست مرتبط به کانال مستندهای ورزشی منتقل می شوید. در این کانال مستندهای زیادی قرار دارد و می توانید مستند مورد نظر خود را به راحتی دانلود کنید.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *