0

توماس توخل از هدایت چلسی برکنار شد

توماس توخل

بعد از کسب نتایج ضعیف در شروع فصل 2023-2022، باشگاه چلسی در اقدامی عجیب، توماس توخل را برکنار کرد.

توماس توخل، سرمربی آلمانی باشگاه چلسی، بعد از شکست این تیم در اولین دیدار خود در فصل 2023-2022 لیگ قهرمانان اروپا، از هدایت این تیم برکنار شد. این تصمیم هیئت مدیره باشگاه چلسی، خیلی ها را متعجب کرده و یکی از خبرهای شوکه کننده دنیای فوتبال به شمار می رود. نگاهی داریم به این موضوع.

پایان راه توماس توخل و چلسی

شايد بدبين ترين طرفدار چلسى هم انتظار اخراج توماس توخل به اين زودى را نداشت. درست است كه چلسى شروع خوبى را در فصل جديد تجربه نكرد اما حداقل كارى كه بايد انجام مى شد، زمان دادن به مربى آلمانى جهت ارزيابى تيمى بود كه مهره هاى جديدى گرفته است. به نظر مى رسد كه تاد بولى و مديران چلسى تصميمى احساسى گرفته اند. يادمان باشد كه توخل چلسى را در شرايط خوبى تحويل نگرفت اما اين تيم را به جام هاى مختلفى رساند. تنها 6 بازى از فصل جديد ليگ برتر انگليس و يک بازى از فصل جديد UCL گذشته و اين در حالى است كه چلسى در رده ششم PL قرار دارد و وضعيت آبى ها به اندازه اى نبود كه او را اخراج كنند!

شنیده می شود که رابطه توماس توخل با تاد بولی با مشکل مواجه شده بود
شنیده می شود که رابطه توماس توخل با تاد بولی با مشکل مواجه شده بود

گزینه های احتمالی هدایت چلسی

گزینه های متعددی برای جانشینی توماس توخل مطرح شده اند که این میان نام مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام و پاریسن ژرمن و همچنین گراهام پاتر، مربی فعلی برایتون، بیشتر از یقیه به گوش می رسد. شنیده می شود که برایتون به چلسی اجازه داده تا با پاتر مذاکره کنند و احتمالش کم نیست که این مربی انگلیسی را در استمفورد بریج ببینیم. رقم فسخ قرارداد پاتر با برایتون 18 میلیون دلار است.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *