0

تمدید قرارداد لوییس همیلتن با مرسدس

تمدید قرارداد لوییس همیلتن با مرسدس

لوییس همیلتن سرانجام قرارداد خود با مرسدس را تمدید کرد. نگاهی داریم به این تمدید قرارداد راننده 38 ساله بریتانیایی.

نگاهی به فصل 2023 فرمول یک

به گزارش اسپورتس نوتس، بعد از کش و قوس های فراوان و گمانه زنی های مختلف، سرانجام لوییس همیلتن قرارداد خود با مرسدس را تمدید کرد. قهرمان 7 دوره مسابقات فرمول یک، تا سال 2025 در این مسابقات باقی خواهد ماند.

قرارداد لوییس همیلتن با مرسدس تا سال 2025 تمدید شد

لوییس همیلتن، راننده 38 ساله بریتانیایی، قرارداد خود با تیم مرسدس را تا سال 2025 تمدید کرد. همیلتن حالا حداقل 2 سال دیگر در مسابقات فرمول یک حضور دارد. قبل از این شایعه های بسیاری به گوش می رسید که شاید همیلتن بازنشسته شود. با این تمدید قرارداد، حالا دیگر شایعه ها نیز از بین رفتند و همیلتن حداقل تا سال 2025 در مرسدس حضور دارد.

مرسدس برنامه ای برای تغییر ترکیب راننده های ندارد. ترکیب لوییس همیلتن و جرج راسل از فصل 2022 شکل گرفته و در سال های دیگر نیز راننده های مرسدس باقی خواهند ماند. این ترکیب تا پایان قوانین فعلی فرمول یک، یعنی تا پایان فصل 2025 در مرسدس حضور دارد.

نیم نگاه همیلتن به هشتمین قهرمانی فرمول یک

لوییس همیلتن در سال 2013 از مک لارن جدا شد و به مرسدس پیوست. در آن زمان، این جابه جایی عجیب به نظر می رسید زیرا وضعیت مک لارن به وضوح بهتر از مرسدس بود. با شروع دوران جدید فرمول یک در سال 2014، مرسدس به پادشاه بی چون و چرای این مسابقات تبدیل شد و همیلتن نیز توانست به 6 قهرمانی برسد.

او در مرسدس به 82 پیروزی نیز رسید تا به پرافتخارترین راننده تاریخ فرمول یک تبدیل شود. همیلتن که با حواشی بسیار، قهرمانی فصل 2021 فرمول یک را از دست داد، امیدوار است تا مرسدس بار دیگر به روزهای خوب خود نزدیک شود تا مجددا شانسی برای کسب هشتمین عنوان خود داشته باشد.

نیم نگاه لوییس همیلتن به هشتمین قهرمانی فرمول یک
نیم نگاه لوییس همیلتن به هشتمین قهرمانی فرمول یک

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *