0

مجسمه کوبی برایانت در لس آنجلس لیکرز

مجسمه کوبی برایانت

از مجسمه کوبی برایانت در لس آنجلس لیکرز به طور رسمی رونمایی شد و در این مطلب نگاهی داریم به این مطلب.

به گزارش اسپورتس نوتس، لس آنجلس لیکرز از مجسمه کوبی برایانت رونمایی کرد. این مجسمه به یاد برایانت فقید و شماره 8 سابق او، در تاریخ 8 فوریه رونمایی شد. فوریه دومین ماه میلادی است که این نیز به شماره 2 دختر کوبی اشاره دارد. در ادامه نگاهی داریم به این مجسمه.

نگاهی به مجسمه کوبی برایانت در لس آنجلس لیکرز

لس آنجلس ليكرز به طور رسمى از مجسمه كوبى برايانت رونمايى كرد. اين مجسمه به شادى كوبى بعد از كسب 81 امتياز اشاره دارد و همسر كوبى اين الگو را انتخاب كرده است. ونسا برايانت همچنين اعلام كرد كه قرار است سه مجسمه مختلف از كوبى در بيرون ورزشگاه Crypto Arena قرار بگيرد؛ یک مجسمه با شماره 8، يک مجسمه با شماره 24 و يک مجسمه به همراه جيانا برايانت.

در تاریخ 8 فوریه 2024، لس آنجلس لیکرز به طور رسمی از مجسمه کوبی برایانت رونمایی کرد. کوبی بیشتر از هر بازیکن دیگری در تاریخ لیکرز، پیراهن این تیم را برتن کرد و بیشترین امتیاز تاریخ این فرنچایز را به دست آورد. او به 5 قهرمانی نیز در پیراهن لیکرز رسید. برایانت همچنین تنها بازیکن تاریخ NBA است که دو شماره اش توسط یک تیم بایگانی شده است. شماره 8 و 24 برایانت توسط لیکرز بازنشسته شده اند.

مجسمه کوبی برایانت در لس آنجلس لیکرز
مجسمه کوبی برایانت در لس آنجلس لیکرز

درباره کوبی برایانت

بالاتر از 5 قهرمانی، 2 عنوان ارزشمندترین بازیکن فینال، یک عنوان ارزشمندترین بازیکن سال، حضور 20 ساله در یک فرنچایز، کسب 81 امتیاز در یک بازی و کسب 60 امتیاز در بازی پایانی، ذهنیت کوبی برایانت ماندگارترین دستاورد این افسانه دنیای بسکتبال است.

ذهنیت مامبا مخصوصا بعد از مرگ کوبی، به نشان تسلیم ناپذیری در دنیای ورزش تبدیل شده است. برایانت در حضور 20 ساله اش در لیگ NBA، میانگین 25.0 امتیاز، 5.2 ریباند، 4.7 اسیست، 1.4 استیل و 1.4 پرتاب سه امتیازی در هر بازی را به ثبت رساند و 18 بار به مسابقه آل استار رسید.

او هم در دفاع بی نطیر بود، چیزی که 9 حضورش در تیم اول منتخب دفاعی سال نشان می دهد و هم در امتیازگیری خارق العاده بود و بیشتر از 33 هزار امتیاز کسب کرد. برایانت با 4 عنوان ارزشمندترین بازیکن مسابقه آل استار، در کنار باب پتیت، رکورددار این جایزه که اکنون به نام خودش است، به شمار می رود.

کوبی برایانت یکی از بزرگ ترین نام های تاریخ بسکتبال است
کوبی برایانت یکی از بزرگ ترین نام های تاریخ بسکتبال است

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *