0

یو اف سی 303؛ الکس پریرا مقابل ییری پروهاسکا

UFC 303

یو اف سی 303 با دو مبارزه فوق العاده از راه رسید. نگاهی داریم به این رویداد و مبارزه های مهم آن.

به گزارش اسپورتس نوتس، یو اف سی 303 یکی از مورد انتظارترین رویدادهای چند سال اخیر UFC بود و دلیل آن هم بازگشت کانر مک گرگر بود اما مبارز ایرلندی به دلیل مصدومیت در این رویداد شرکت نکرد و مبارزه اصلی تغییر کرد. در ادامه نگاهی داریم به این رویداد.

تاریخ برگزاری UFC 303

رویداد UFC 303 صبح یکشنبه 10 تیر 1403 به وقت ایران برگزار می شود. مبارزه اصلی این رویداد تقریبا ساعت 08:00 شروع خواهد شد.

پخش زنده

برای تماشای زنده این رویداد می توانید از سایت استرایک اوت استفاده کنید. نحوه کار با این سایت را از لینک زیر مطالعه کنید.

دانلود رویداد یو اف سی 303

با اتمام این رویداد، فایل کامل را می توانید از تلگرام اسپورتس نوتس دریافت کنید. برای ورود به این کانال، کلیک کنید. بسیاری از مسابقات ورزشی و مستندها را می توانید از همین کانال دریافت کنید.

لغو مبارزه کانر مک گرگر با مایکل چندلر

قرار بود تا مبارزه اصلی رویداد UFC 303 میان کانر مک گرگر و مایکل چندلر برگزار شود که مک گرگر به دلیل مصدومیت از این مبارزه کنار کشید و برنامه های یو اف سی نیز تغییر کرد. شنیده می شود که این مبارزه قرار است در همین سال 2024 برگزار شود.

لغو مبارزه کانر مک گرگر با مایکل چندلر
لغو مبارزه کانر مک گرگر با مایکل چندلر

مبارزه های مهم یو اف سی 303

با لغو مبارزه کانر مک گرگر-مایکل چندلر، مبارزه اصلی یو اف سی 303 تغییر کرد و حالا قرار است الکس پریرا به مصاف ییری پروهاسکا برود. این مبارزه سر عنوان Light Heavyweight است. این دو قبلا نیز در یو اف سی 295 نیز به مصاف هم رفتند که پریرا پیروز شد.

مچ کارت یو اف سی 303
مچ کارت یو اف سی 303

ادامه قهرمانی الکس پریرا

در مبارزه اصلى رويداد UFC 303، نتيجه مبارزه قبلى تكرار شد و الكس پريرا بار ديگر توانست ييرى پروهاسكا را ناک اوت كند تا همچنان قهرمان Light Heavyweight باقى بماند. با اين پيروزى، ركورد پريرا در MMA به 11 برد و 2 باخت رسيد.

پريرا 36 ساله از زمانى كه به UFC آمده، خيلى سريع به يكى از بهترين هاى اين پروموشن تبديل شده است. او 9 مبارزه در UFC انجام داده و فقط يكبار شكست خورده و در اين مدت در دو دسته Middleweight و Light Heavyweight نيز به قهرمانى رسيده است.

الکس پریرا مجددا موفق به ناک اوت ییری پروهاسکا شد
الکس پریرا مجددا موفق به ناک اوت ییری پروهاسکا شد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید