0

سی ام پانک به WWE برگشت

CM Punk

بعد از چندین هفته شایعه و خبرهای ضد و نقیض، سرانجام بعد از 9 سال، سی ام پانک به WWE برگشت.

به گزارش اسپورتس نوتس، در لحظات پایانی رویداد سروایور سیریز 2023، سی ام پانک به WWE برگشت و بازگشتی هیجان انگیز را رقم زد. در روزی که رندی اورتن نیز بعد از 500 روز به رینگ برگشت، پانک هم به غیبت 9 ساله خود پایان داد. نگاهی داریم به بازگشت سی ام پانک به WWE.

با کلیک، اینستاگرام اسپورتس نوتس را دنبال کنید
اینستاگرام اسپورتس نوتس

بعد از 9 سال سی ام پانک به WWE برگشت

بعد از 9 سال و براى اولين بار از سال 2014، فيليپ بروكس معروف به سى ام پانک به كمپانى WWE برگشت. از زمانى كه پانک و AEW قطع همكارى كردند، شايعه هاى بازگشت او به WWE شنيده مى شد اما به دليل سابقه پانک و نحوه جدا شدن او از كمپانى، اين بازگشت ممكن به نظر نمى رسيد.

با اين حال در هفته هاى اخير، WWE سرنخ هاى مختلفى در شوهاى خود به مخاطبان داد و شخص پانک نيز در صفحه اجتماعى خود به اين شايعه ها دامن زد. با توجه به برگزارى سروايور سيريز 2023 در شيكاگو، محل تولد سى ام پانک، شايعه ها بالا گرفتند كه پانک در اين رويداد برمى گردد.

سرانجام در شبى كه رندى اورتن نيز بعد از بيشتر از 500 روز به رينگ برگشت، سى ام پانک نيز آمد تا شايعه ها را تبديل به واقعيت كند. تريپل اچ در كنفرانس مطبوعاتى سروايور سيريز از اين گفت كه شخص او و سى ام پانک در اين سال ها تغيير كرده اند و خوشحال است كه پانک برگشته است.

بعد از 9 سال سی ام پانک به WWE برگشت
بعد از 9 سال سی ام پانک به WWE برگشت

همکاری مجدد سی ام پانک با WWE

اخراج پانک از AEW، جرقه بازگشت او به WWE بود. پانک در سال 2014 از کشتی حرفه ای بازنشسته شد اما در سال 2021 و با اصرار تونی خان، مالک و مدیر کمپانی AEW، به پرو رسلینگ برگشت و عضو این پروموشن شد. شخصیت جنجالی سی ام پانک در AEW هم حواشی بسیاری به وجود آورد. او در مقطعی به دلیل درگیری با کنی اومگا و سی ام پانک تعلیق شد.

درگیری بعدی او که این بار با جک پری بود اما منجر به فسخ شدن قراردادش شد. همین موضوع شروع شایعه های بازگشت پانک به WWE بود و چه جایی بهتر از سروایور سیریز که در شیکاگو هم برگزار شد. پانک محبوبیت بسیاری دارد و قطعا WWE نیز می تواند از این محبوبیت استفاده کند. مخفی نگه داشتن این موضوع و غالگیر کردن طرفداران، مهم ترین اقدام کمپانی برای بازگشت سی ام پانک بود.

اخراج پانک از AEW، جرقه بازگشت او به WWE بود
اخراج پانک از AEW، جرقه بازگشت او به WWE بود

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *