0

ترکیب قدرتمند الهلال عربستان

الهلال عربستان

الهلال عربستان در تابستان 2023 فعالیت بسیاری داشت و برخی از مهم ترین ستاره های فوتبال جهان را به خدمت گرفت. نگاهی داریم به ترکیب این تیم.

به گزارش اسپورتس نوتس، نقل و انتقالات عربستان بیشتر از هر تیم دیگری، روی الهلال تاثیر گذاشت. پرافتخارترین تیم تاریخ قاره آسیا، نام های بزرگی را جذب کرد و یکی از قدرتمندترین ترکیب های تاریخ این قاره را تشکیل داده است. نگاهی داریم به ترکیب قدرتمند این تیم.

نقل و انتقالات الهلال عربستان

با پایان فصل 2023-2022 فوتبال اروپا، کم کم سیل کوچ ستاره های معروف به لیگ عربستان شروع شد. پیشنهادهای نجومی و شگفت انگیز عربستان سعودی، نام های بسیاری را سمت این لیگ کشاند. تیم الهلال، فعال ترین تیم لیگ حرفه ای عربستان بود. بعد از دست رد بازیکنانی همچون لیونل مسی و کیلیان امباپه، الهلال یکی از غیرمنظره ترین انتقالات سال های اخیر را رقم زد و نیمار را به خدمت گرفت.

در ادامه نگاهی داریم به مهم ترین نقل و انتقالات تیم الهلال عربستان.

بازیکنتیم مبداتیم مقصدهزینه (یورو)
نیمارپاریسن ژرمنالهلال90 میلیون
مالکومزنیتالهلال60 میلیون
روبن نوسولورهمپتونالهلال55 میلیون
الکساندر میتروویچنیوکاسلالهلال50 میلیون
سرگی میلینکوویچ ساوویچلاتزیوالهلال42 میلیون
کالیدو کولیبالیچلسیالهلال23 میلیون
یاسین بونوسویاالهلال21 میلیون
نیمار با قراردادی دو ساله راهی الهلال عربستان شد
نیمار با قراردادی دو ساله راهی الهلال عربستان شد

ترکیب قدرتمند

الهلال در اکثر پست ها تقویت شد و بازیکنان قدرتمندی را به خدمت گرفت. حضور یاسین بونو در دروازه این تیم با کالیدو کولیبالی در خط دفاعی همراه شده است. در خط میانی، الهلال زوج قدرتمند و البته جوان روبن نوس و سرگی میلینکوویچ ساویچ را در اختیار دارد. خط حمله این تیم نیز دست کمی حتی از مدعی های اروپایی هم ندارد!

زوج برزیلی نیمار و مالکوم، توانایی اذیت کردن هر خط دفاعی ای را دارند. به این دو بازیکن سرعتی، الکساندر میتروویچ را هم اضافه کنید که تمام کننده بسیار خوبی است. ترکیب این تیم به قدری قدرتمند است که فراتر از تیم های قاره آسیا است و به راحتی توانایی به چالش کشیدن تیم های اروپایی را هم دارد!

ترکیب قدرتمند الهلال عربستان
ترکیب قدرتمند الهلال عربستان

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *