0

کلش ات د کسل 2024؛ دبلیودبلیوای در اسکاتلند

کلش ات د کسل

کلش ات د کسل 2024، نام یکی از رویدادهای بین المللی کمپانی WWE است. در این مطلب نگاهی داریم به این رویداد.

به گزارش اسپورتس نوتس، کلش ات د کسل، برای دومین بار قرار است برگزار شود و اسکاتلند میزبان این رویداد است. این اولین باری است که قرار است اسکاتلند میزبان یک رویداد زنده WWE باشد. مسابقه های خوبی هم برای این رویداد هماهنگ شده که نگاهی داریم به آن ها.

تاریخ کلش ات د کسل 2024

کلش ات د کسل 2024 در کشور اسکاتلند برگزار می شود. قرار است در این رویداد مبارزه هایی برای هر دو عنوان اصلی WWE برگزار شود. این رویداد در تاریخ شنبه 26 خرداد 1403 و از ساعت 21:00 به وقت ایران شروع می شود.

نحوه تماشا

در یک مطلب ویژه، نحوه تماشای آنلاین مسابقات پرو رسلینگ توضیح داده شده است (کلیک کنید). از لینک زیر به طور مستقیم به بخش کشتی حرفه ای سایت استرایک اوت منتقل می شوید و می توانید کلش ات د کسل 2024 را به راحتی تماشا کنید.

دانلود کلش ات د کسل 2024

رویداد کلش ات د کسل 2024 به محض انتشار در کانال خصوصی تلگرام اسپورنس نوتس قرار می گیرد. از لینک زیر به این کانال هدایت می شوید و می توانید فایل کامل مسابقات را دانلود کنید.

لازم به ذكر است كه اين مدل رویدادها يا ترجمه نمى شوند و يا با تاخير و بعد از مدتى زيرنويس فارسى براى آن ها منتشر مى شود. در حال حاضر زيرنويس فارسى این رویداد موجود نيست!

مسابقات Clash at the Castle 2024

مسابقه های جذابی قرار است در این رویداد برگزار شود. اکثر مسابقه ها نیز برای عناوین هستند. مسابقه هایی برای هر دو عنوان اصلی WWE و همچنین عنوان Intercontinental در این رویداد قرار دارند که پشبینی می شود جذابیت بالایی داشته باشند.

درو مک اینتایر برابر دیمین پریست

مسابقه برای عنوان World Heavyweight که در زادگاه درو مک اینتایر برگزار می شود. دیمین پریست بعد از قهرمانی در رسل مینیا، این عنوان را در اختیار دارد و حالا باید برابر مک اینتیار قرار بگیرد که پیشبینی می شود برابر تماشاگران کشورش، قهرمان شود.

درو مک اینتایر و دیمین پریست در کلش ات د کسل 2024 به مصاف هم می روند
درو مک اینتایر و دیمین پریست در کلش ات د کسل 2024 به مصاف هم می روند

کودی رودز مقابل ای جی استایلز

تقابل مجدد کودی رودز با ای جی استایلز برای عنوان اصلی WWE که این بار قرار است در قالب مسابقه I Quit برگزار شود. با توجه به اینکه مسابقه قبلی این دو در بکلش 2024 بسیار تماشایی بود، انتظار بالایی از این مسابقه می رود.

تقابل مجدد کودی رودز با ای جی استایلز برای عنوان اصلی WWE
تقابل مجدد کودی رودز با ای جی استایلز برای عنوان اصلی WWE

نتایج کلش ات د کسل 2024

کودی رودز با شکست ای جی استایلز، همچنان قهرمان WWE باقی ماند. بعد از این مسابقه، میان سولو سیکوا و رودز درگیری پیش آمد که با دخالت بلادلاین و رندی اورتن و کوین اوونز همراه شد. این درگیری نشان می دهد که احتمالا سوکو حریف بعدی کودی خواهد بود.

در مسابقه اصلی، سی ام پانک بار دیگر به ضرر درو مک اینتایر کار کرد و باعث شد تا دیمین پریست قهرمان سنگین وزن باقی بماند. فیود درو مک اینتایر و سی ام پانک، جذاب ترین استوری لاین فعلی کمپانی است.

سی ام پانک بار دیگر به ضرر درو مک اینتایر کار کرد
سی ام پانک بار دیگر به ضرر درو مک اینتایر کار کرد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *